Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Śląska Liga Mini Siatkówki. Pierwszy turniej w Pszczynie już za nami

18.11.2015
Śląska Liga Mini Siatkówki. Pierwszy turniej w Pszczynie już za nami

Ruszyły rozgrywki Śląskiej Ligi Mini Siatkówki, w których uczestniczy nasz klub MUKS Sari Żory. Pierwsze zawody zostały rozegrane w Pszczynie w dniu Narodowego Święta Niepodległości. W turnieju reprezentowały nas dziewczyny z Szkoły Podstawowej nr3 z klas Mistrzostwa Sportowego, które grały w kategorii „trójek” i „czwórek”. Pierwsze doświadczenia za nami. Kolejny turniej w Woli 19 grudnia.

Śląska Ligia Mini Siatkówki, w której uczestniczy nasz klub MUKS Sari Żory to liga organizowana przez kluby prowadzące grupy mini siatkówki (klasy 4-6 szkoły podstawowej), a najważniejszym celem tych rozgrywek jest organizacja turniejów dla dziewcząt, w których mogłyby zdobywać doświadczenie w rywalizacji z przeciwniczkami z innych klubów. Liga jest organizowana w trzech kategoriach: „dwójek” - klasa IV i młodsze, „trójek” - klasa V i młodsze, „czwórek” - klasa VI i młodsze. Cały cykl składa się z tylu turniejów ile klubów uczestniczy w imprezie( w tym roku 4 kluby), a każdy z nich jest organizatorem jednych zawodów (turniej w Żorach zostanie rozegrany w styczniu).
Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"