Piątek, 29 marca 2024 r.  Imieniny: Cyryla, Wiktoryna

Siatkarski weekend IV Ligii Kobiet za nami. Następny mecz z MKS Imielin już w czwartek

10.05.2016

W sobotę nasze seniorki podejmowały lidera tabeli z Żywca. Niestety lider okazał się za mocny. W niedzielę zawodniczki sprężyły się i wygrały z Mysłowicami. Kolejny mecz: MUKS Sari Żory kontra MKS Imielin odbędzie się 12 maja o 19.30 w hali sportowej MOSiR.

Sobotni mecz zakończył się wynikiem 3:0 w setach 18:25/17:25/16:25. Było widać różnicę między drużynami. Przeciwniczki z Żywca były skoncentrowane, grały bez błędów. Wynik mówi sam za siebie. Chociaż nasze seniorki pokazały momentami dobrą grę, jednak było za mało.

W niedzielę odbył się kolejny mecz. Tym razem z ostatnim miejscem w tabeli, czyli Mysłowicami. Nasze zawodniczki się sprężyły i szybko wygrały 3:0 w setach 25:19/25:12/25:10.

Krótka relacja z pierwszego turnieju półfinałowego Kinderka:

6 maja dziewczyny z klasy 5 z SP 3 wygrały jeden mecz z Pyskowicami. Uległy drużynie z Sosnowca i dostały zwycięstwo walkowerem, gdyż drużyna z Zawiercia nie stawiła się na turnieju. Ciekawe, co będzie się działo za tydzień! red.