Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Shogun. Medal za medalem

19.06.2015
Shogun. Medal za medalem

Po 10 medalach zdobytych przez zawodników na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu, żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

Złoty medal w kategorii kumite (wolna walka) kadetów + 55kg zdobył w sobotę 13 czerwca Bartosz Sułowicz na „V Turnieju o Puchar Solny Młodzików, Kadetów i Dzieci Karate Kyokushin” w Wieliczce. Na tych samych zawodach Jakub Solak wywalczył brąz w kumite młodzików +60 kg.

Nieco wcześniej, 23 maja karatecy Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory wywalczyli dwa brązowe medale na największym w Polsce, o ile nie w Europie, międzynarodowym turnieju karate kyokushin dla dzieci i młodzieży ”One World One Kyokushin”. Kacper Marczak zajął trzecie miejsce w kategorii kumite juniorów +80 kg, zaś Bartosz Sułowicz takie samo miesjce w kategorii kumite kadet +55 kg. O podium w kata młodzików otarł się Szymon Kieczka zajmując ostatecznie w finale 4 miejsce.
W turnieju uczestniczyło ponad 500 zawodników z 50 klubów z Polski oraz Austrii, Czech i Ukrainy. W obydwu turniejach sensei Dariusz Kudyk, instruktor i prezes KSW „Shogun” Żory pełnił rolę jednego z sędziów turniejowych.

Natomiast w sobotę 27 czerwca wszystkich sympatyków karate kyokushin klub KSW Shogun Żory zaprasza na „II seminarium kumite kyokushin”, które odbędzie się w hali żorskiego mosiru. Początek godz.16:00, wstęp wolny, szczegóły na stronach klubu i na facebooku (karate-zory.pl, shogun-zory.pl lub

www.facebook.com/KSWShogunZory).

Info. tg

 

 


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"