Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Sandra Pniak Mistrzynią Polski w Jiu Jitsu! Zawody brazylijskiej sztuki walki w Poznaniu

18.11.2015
Sandra Pniak Mistrzynią Polski w Jiu Jitsu! Zawody brazylijskiej sztuki walki w Poznaniu

W ubiegły weekend w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, w których to poraz kolejny swoją klasę i całkowitą dominacje w swojej kategorii wagowej, pokazała Nasza reprezentantka SANDRA PNIAK.  Zawodniczka pokonała dużo bardziej doświadczoną posiadaczkę czarnego pasa ze Szczecińskich Berserkerów. Dowiedz się więcej:

W ubiegły weekend w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, w których to poraz kolejny swoją klasę i całkowitą dominacje w swojej kategorii wagowej, pokazała Nasza reprezentantka SANDRA PNIAK. Mistrzostwa Polski w BJJ to najbardziej popularne i prestiżowe zawody chwytanych sportów walki, na których w tym roku wystąpiło ok 1100 zawodników. Tym bardziej cieszy więc fakt kolejnego z rzędu wielkiego sukcesu na tak mocno obsadzonej imprezie, naszej niewątpliwie najbardziej utytułowanej zawodniczki. Dwu dniowa, tak licznie obsadzona impreza, na której walki toczyły się na 10 matach, najmocniejsi zawodnicy w kraju oraz fakt iż Sandra wygrała wszystkie walki w swojej kategorii wagowej przed upływem regulaminowego czasu przez poddania swoich przeciwniczek napawa Nas ogromnym optymizmem i daje wielką radość z oglądania takich startów Naszych zawodników. Nie możemy nie wspomnieć również, że Sandra startowała w najmocniejszej kategorii bez podziału na pasy i co więcej, na uwagę zasługuje walka finałowa Naszej Mistrzyni, gdzie po całkowitej dominacji Sandra pokonała przez poddanie dużo bardziej doświadczoną posiadaczkę czarnego pasa ze Szczecińskich Berserkerów. Duży profesjonalizm w podejściu do starów, wielkie serce, ciągły rozwój w dziedzinie sportu oraz lata doświadczeń to wszystko składa się na sukces Naszej Mistrzyni. Ogromne gratulacje za świetne walki i rewelacyjną postawę, do której przyzwyczaja już Nas, Nasza fenomenalna zawodniczka oraz trenerka SANDRA PNIAK!!!

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci - Judo Kids w Octagon Team Żory, które prowadzi Nasza utytułowana Pani Trener, starając się wpajać i zarażać najmłodszych swoją pasją. Wielkie podziękowania z tego miejsca należą się niewątpliwie dla MIASTA ŻORY, Pana Prezydenta WALDEMARA SOCHY oraz jego współpracowników, bez których przychylności i pomocy nasze starty, wyjazdy oraz możliwość ciągłego rozwoju byłaby niemożliwa.

info. Octagonteam ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"