Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Rzucał obelgami w stronę mundurowych. Teraz odpowie za to przed sądem

12.03.2018
Rzucał obelgami w stronę mundurowych. Teraz odpowie za to przed sądem

Blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał uczestnik interwencji, który wczoraj znieważył mundurowych. 34-latek był agresywny i wulgarny. Odmawiał podania danych, chciał wyrzucić policjantów z mieszkania i groził, że oskarży ich o pobicie.

Wczoraj przed południem policyjny patrol pojawił się w jednym z mieszkań na osiedlu Księcia Władysława. Mundurowi otrzymali informację, że przebywa tam poszukiwana osoba. Kiedy zapukali do drzwi otworzył je właściciel, któremu stróże prawa podali powód wizyty.

W pewnym momencie podszedł do nich syn właściciela. Był arogancki i nie szczędził wulgarnych słów. Zaczął wykrzykiwać, aby wynosili się z jego domu i obrażać słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Gdy mundurowi chcieli go wylegitymować 34-latek stanowczo odmówił.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy i poddany badaniu na alkomacie. Wówczas to okazało się, że w organizmie ma blisko 3 promile alkoholu. 34-latek odpowie wkrótce za znieważenie interweniujących policjantów, za co grozi mu nawet do roku za kratkami. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"