Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 marca 2023 r.  Imieniny: Ernesta, Lidii

Roztańczony karnawał

18.02.2011

Szkoła Tańca Lilla House, Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych, oraz Pozytywka - Fabryka Dobrych Pomysłów zaprasza 5 marca o 14.00 na bal karnawałowy, który odbędzie się w Lilla. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Żor i nie tylko do zabawy, jakiej jeszcze nie było.

Impreza będzie podzielona na trzy części.
Dzieci które rozpoczną zabawę o godzinie 14.00 zabrane zostaną w Podroż Dookoła Świata. Paradą przebierańców rozpocznie się bal, a następnie udamy się z nimi w podróż samolotem przez kontynenty, zabawimy się w kowbojów, przeprowadzimy konkurs jedzenia pałeczkami, zabawę afrykańską i Olimpiadę w Atenach. W trakcie balu dzieci będą uczyć się tańców z poszczególnych kontynentów. Tańce prowadzi Manuela.
Młodzież rozpocznie zabawę o godzinie 17.00. Wciągnięta zostanie w taneczną i muzyczną bitwę. Będą mini pokazy grup, zwyczajne disco oraz wybory króla i królowej balu. W przerwie poczęstunek.
Dla dorosłych, którzy rozpoczną zabawę o 20.00, odbędzie się Karnawał Latino, a w nim: nauka picia tequili, rzut fantami do Sombrero, konkurs ostrego meksykańskiego jedzenia, nauka tańca latynoamerykańskiego, konkurs na Macho, konkurs Seniorita.
W trakcie balu będzie możliwość zakupienia losów, dochód ze zbiórki przeznaczony zostanie na utworzenie Lokalnego Funduszu Sportowego.
Bilety do nabycia w recepcji Lilla. Koszt tylko 30 zł - młodzież i dorośli, dzieci - 15 zł.

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"