Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Rowerem wjechał w miejską latarnię

06.07.2023
Rowerem wjechał w miejską latarnię

Żorska drogówka w poniedziałek, 3 lipca tego roku przeprowadziła akcję pod hasłem "Trzeźwość”, w celu eliminowania z ruchu drogowego kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu. Tego dnia policjanci przebadali ponad 500 kierujących, a 2 z nich straciło prawo jazdy. W ostatni weekend policjanci złapali 3 kierujących po alkoholu. Jeden z nich podróż zakończył na... miejskiej latarni.

Pierwszym kierowcą, który prowadził auto w poniedziałek będąc nietrzeźwym okazał się 38-letni żorzanin. Około godz. 7:30 na ulicy Boguszowickiej kierował fordem z ponad promilem alkoholu w organizmie. Następnie przed godziną 10:00 na osiedlu Gwarków zatrzymany został do kontroli samochód ciężarowy marki Volvo, którego 38-letni kierujący prowadził pojazd po użyciu alkoholu.
Lecz to nie wszystko… Tylko w ciągu minionego weekendu na żorskich drogach mundurowi ujawnili aż 4 kierujących, którzy kierowali pojazdami w stanie nietrzeźwości. 3 z nich kierowało samochodami, a niechybny rekordzista z prawie 2 promilami. Czwartym okazał się 46-letni rowerzysta, który swoją przejażdżkę z prawie dwoma promilami alkoholu w organizmie zakończył na... miejskiej latarni.

red/źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"