Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Relacja z rozgrywek e-futbol Ligi - ROW: Zła passa przełamana

22.04.2015

W miniony weekend rozgrywana była 2 kolejka 1 i 2 e-futbol ligi. W pierwszej lidze było rozgrywanych 5 spotkań. Ciekawy mecz miał miejsce w Żorach, gdzie miejscowe FC Żory podejmowały ekipę Zupila Piaski. Ekipie gości nigdy nie udało się wygrać na boisku przy ul.Wolności, aż do ostatniej niedzieli, kiedy to pokonali drużynę z Żor 0-3 i zła passa została przełamana.

Drugi mecz Piasków na „zero z tyłu” i drugi mecz Żor bez strzelonej bramki. Lider po pierwszej kolejce drużyna MaxBudu Wielopole długo męczyła się z beniaminkiem, drużyną Amanisu Pub Nowiny, ale  około 60 minuty uzyskała prowadzenie i worek z bramkami został rozwiązany. Mecz zakończył się wynikiem 5-0. Dżoga Team Ochojec niespodziewanie ulega u siebie z drugim beniaminkiem naszej ligi, ekipą RowRybu w stosunku 3-5. Trzeci beniaminek KS Rybówka tym razem musiał uznać wyższość drużyny Kody System (Centrum) Rybnik ulegając 3-2. O godzinie 14.00 w niedziele w Kamieniu miał miejsce jeden z najciekawszych w tej kolejce meczy w 1 lidze. Bruk-Bud Chwałowice podejmował pauzującą w 1 kolejce drużynę ZRB Noster. Ekipa Bruk-Budu szybko wyszła na prowadzenie, ale pod koniec pierwszej połowy bramkę strzelają goście i na przerwę drużyny schodziły z wynikiem remisowym 1-1. W drugiej połowie mecz stał na wysokim i zaciętym poziomie lecz to drużyna gości strzeliła zwycięską bramkę z rzutu karnego i mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W drugiej lidze w grupie A padły następujące wyniki. Iskra Rowień pewnie pokonuje ekipę Dżonsonów 3-0. Wynikiem remisowym po 2-2 zakończył się pojedynek drużyn Lubaru Buzowice i FC Chwałowice. Wysokiem zwycięstwem na wyjeździe może się pochwalić drużyna Vikingów z Jankowic, która w stosunku 1-5 pokonuje drużynę z Chwałęcic – Sokół. Czarne Fidosy pokonują na wyjeździe drużynę Continentalu 0-1. W grupie B ciekawym pojedynkiem miał być mecz Bolix/RKP Rybnik – Rymer Niedobczyce i też tak było. Gospodarze do przerwy prowadzili już 3-0. Po zmianie stron do roboty wzięła się drużyna Rymera, która szybko doprowadziła do wyrównania, mecz był bardzo zacięty i do końca nie było wiadomo, która z drużyn odniesie zwycięstwo, ale to ograni już przez lata w lidze amatorskiej zawodnicy Bolix/RKP Rybnik wyszli zwycięsko z tego pojedynku i wygrali spotkanie 5-4. Nowa drużyna, która zgłosiła się do ligi dostaje kolejne lekcje gry, a mowa o ekipie KS Knurów, która ulega 0-3 spadkowiczowi z 1 ligi ekipie z Głożyn – Victorii. W trzecim spotkaniu KS Boguszowice  pokonują ekipę Huragana Żory 5-4.

teskt: Torcida