Sobota, 20 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Relacja z rozgrywek e-futbol ligi: 20 bramek padło w meczu Victorii z Huraganem

26.05.2015

Goście całe spotkanie rozgrywali w dziewięciu i doznali pogromu. W pierwszej lidze na uwagę zasługuje drużyna FC Żory, która na wyjeździe pokonała zespół ZRB Noster w stosunku 2-1 i po słabym początku sezonu teraz nadrabia straty odnosząc czwarte zwycięstwo z rzędu i tym samym pokazuje, że walka o podium jest w ich zasięgu.

Pierwszy punkt zdobywają zawodnicy beniaminka z Rybówki, którzy u siebie zremisowali z RowRybem 0-0. Bardzo ważne zwycięstwo odnoszą gracze Amanisu Pub Nowiny, którzy w Kamieniu rozbili Amator Boguszowice 5-1. Kolejne trzy punkty inkasuje MaxBud Wielopole wygrywając na wyjeździe z Centrum Rybnik 4-2. Po tym zwycięstwie wracają na fotel lidera. Ostatnie spotkanie rozgrywane było na byłym boisku Energetyka w Rybniku, gdzie swoje mecze rozgrywa Zupil Piaski, który podejmował dobrze spisującą się w tym sezonie drużynę Dżogi Team z Ochojca. W pierwszej połowie mecz stał na wyrównanym poziomie z lekką przewaga gości, którzy w około 30 minucie po kapitalnym strzale z rzutu wolnego zdobywają prowadzenie. Po około 10 minutach faul na zawodniku gospodarzy w polu karnym i sędzia wskazuje na wapno. Jednak karny nie zostaje wykorzystany. 3 minuty później po dobrej centrze z lewej strony i główce pomocnika pada bramka dla Zupila i do przerwy wynik brzmi 1-1. Druga połowa to również okazje z obu stron. Mecz stał na dobrym poziomie. W 60 minucie znów po dośrodkowaniu z lewej strony i strzale tego samego zawodnika głową pada druga bramka dla ekipy z Piasków. Więcej bramek już nie było i mecz kończy się wynikiem 2-1. Ważne zwycięstwo dla „zupilowców”, którzy doskakują do czołówki i meldują się na trzecim miejscu po tej kolejce.

W drugiej lidze w grupie A drugą porażkę z rzędu ponoszą zawodnicy Vikinga, którzy nie spodziewanie ulegli zawodnikom Continentala z Żor. Wynik meczu to 1-2. Ważne zwycięstwo odnoszą gracze Iskry Rowień pokonując 3-0 Sokół Chwałęcice. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie dla ekipy FC Chwałowic, którzy pokonali Dżonsonów 4-2. W ostatnim meczu Lubar Buzowice pokonuje Czarnych Fidosów 3-2.

W grupie B do wielkiego pogromu doszło w Radlinie gdzie miejscowa drużyna Victorii rozbiła grającego w dziewiątkę całe spotkanie Huragan Żory aż 16-4. Zawodnicy Bolixu/RKP Rybnik odnoszą cenne zwycięstwo w stosunku 6-4 nad KS Boguszowice. Rymer Niedobczyce pokonuję jak dotąd nie pokonaną drużynę Solszybu 4-3.