Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Rajska Fala. Czas na kąpiel w nowym basenie w Roju

11.06.2024

Już w najbliższy weekend MOSiR Żory zaprasza na przedsezonowe otwarcie pływalni odkrytej w Roju. –  Wszystkie czynności związane z przygotowaniem obiektu do sezonu letniego zostały wykonane, zatem nie ma co czekać na pierwszy dzień wakacji. Zdecydowaliśmy o uruchomieniu basenu już 15. i 16 czerwca – mówi Marek Utrata, dyrektor MOSiR Żory. – Zdajemy sobie sprawę, że tak duży, nowoczesny obiekt, z nowym systemem sprzedaży biletów i wieloma atrakcjami wodnymi,  którego obsługi cały czas się uczymy, wymaga przetestowania przed stałym i pełnym sezonem letnim, dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu jeszcze przed wakacjami.

Koszt biletów przed sezonem to 15 zł normalny i 6 zł ulgowy. Od 17 do 21 czerwca basen będzie niedostępny dla klientów – to czas na ewentualne drobne poprawki. Natomiast już od pierwszego dnia wakacji, czyli 22 czerwca „Rajska Fala” będzie czynna codziennie w godz. 10:00 – 19:00. Cennik biletów i regulaminy obiektu dostępne są na stronie internetowej MOSiR Żory.

Źródło: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"