Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Puchar Polski juniorów dla Gepardów

20.06.2014
Puchar Polski juniorów dla Gepardów

W niedzielę rozegrana została ostatnia kolejka rundy zasadniczej w Ekstralidze. Gepardy zmierzyły się we Wrocławiu w tamtejszym KSB.

W dniach 13 - 15 czerwca zawodnicy udali się na wrocławskie boisko po kolejny tytuł do kolekcji. W rozgrywkach udział wzieło 5 drużyn. Wszystkie reprezentowały wysoki poziom gry, jednak Gepardy rozegrały mecze ze znaczącą iloscią punktów przewagi (Miejska Górka 16:6, Baseball Wrocław 15:0, Centaury Warszawa 18:4, Dęby Osielsko 11:3). Na boisku szanse mieli się zaprezentować zawodnicy z rocznika 1998, 1997 oraz 1996, którzy na co dzień rozgrywają mecze również w Ekstralidze. Na górce miotacza zobaczyliśmy Przemysława Basonia, Kamila Stajera, Przemysława Kruczka, Krzysztofa Gołębiewskiego oraz Tymoteusza Orszulika. Każdy z nich musiał zmierzyć się z presją oraz wysoce skutecznym przeciwnikiem. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników. Jak na razie w tym sezonie Żorzanie spisują się na turniejach bezbłędnie.

Info. GepardyAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"