Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Przedszkolaki szalały na hali

10.12.2009
Przedszkolaki szalały na hali

W hali sportowej przy ul. Folwareckiej chyba dawno nie było tak głośno i wesoło, jak dziś. Maluchy bawiły się na XVI Mikołajkowym Turnieju Przedszkolaków, organizowanym przez MOSiR Żory.
 

W zawodach wzięły udział drużyny z jedenastu żorskich przedszkoli. Dzieciaki, w liczących 14 osób składach, zmierzyły się kilku konkurencjach, m.in. biegu z przekazywaniem kręgla, przenoszeniu woreczka na głowie, strzałach piłką do celu, biegu z piłeczką pingpongową na łyżce, itp.

 

- Tutaj chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, a nie o to, kto wygra – mówi Sylwia Szczepanik, jedna z organizatorek Turnieju. - Dzieci ze zwycięskiego przedszkola otrzymały medale i puchary, a każda placówka dostała pamiątkowy puchar i misia, które wręczali wiceprezydent Wojciech Kałuża i Małgorzata Dubiel z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Na Turnieju nie mogło oczywiście zabraknąć Świętego Mikołaja, który rozdawał słodkie upominki.

 

W przerwach między poszczególnymi konkurencjami, dzieci oglądały występy Wesołych Nutek. O wygranej decydowała suma punktów. I miejsce zajęło przedszkole nr 16, II – przedszkole nr 23, a III – przedszkole nr 5. ok

 

 

Na zdj. występ Wesołych Nutek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zdj. Nagrody wręczali Wojciech Kałuża i Małgorzata Dubiel.

 

 

 

 

 

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"