Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 02 kwietnia 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Teodozji, Władysława

Przed nami wielkie święto tenisa stołowego

14.12.2016
Przed nami wielkie święto tenisa stołowego

29 grudnia 2016 r. w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach odbędą się rozgrywki w ramach XVIII Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. Turniej dzięki dużemu zaangażowaniu jego pomysłodawcy – Karola Łużniaka oraz organizatora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywa się nieprzerwanie od 1998 roku.

Corocznie, zgodnie z przyjętą ideą, której celem jest wypełnianie wolnego czasu dzieci i młodzieży w okresie pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem, w Turnieju bierze udział około 400 uczestników z terenu całego Śląska, a nawet spoza jego granic. To niezwykłe wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz imprez Polskiego oraz Śląskiego Związku Tenisa Stołowego.

Każdego roku swoją pomoc w organizacji Turnieju deklarują sąsiadujące z Żorami miasta i gminy: Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Czerwionka Leszczyny, Orzesze, Mikołów, których Prezydenci i Burmistrzowie fundują puchary dla zwycięzców w każdej kategorii. Warto również nadmienić, iż Honorowy Patronat nad Turniejem obejmuje corocznie Marszałek Województwa Śląskiego oraz Śląski Kurator Oświaty.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników 10 kategorii wiekowych z podziałem na amatorów oraz zawodników zrzeszonych. Termin zapisów mija 22 grudnia. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie http://mosir.zory.pl/ . Zapraszamy do udziału grupy zorganizowane, reprezentacje klubów, szkół, organizacji oraz osoby indywidualne.

Info. MOSiR

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"