Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 01 grudnia 2023 r.  Imieniny: Edmunda, Natalii

Prezenty rozdane!

05.03.2010

Specjalny konkurs z okazji Dnia Kobiet rozwiązany! Przypominamy – aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczyło wymienić trzy filmy, których bohaterkami są co najmniej trzy kobiety. Zobacz, czy wylosowałaś nagrodę.

Wśród wielu nadesłanych odpowiedzi najczęściej pojawiały się: “Aniołki Charliego”, “Lejdis”, “Seks w wielkim mieście”, “Czarownice z Eastwick”. Nie zabrakło również tytułów takich jak “Volver”, “Vicky, Christina, Barcelona”, “Galerianki”, “Wystrzałowe dziewczyny”, “Kobiety”.

 

Podwójną wejściówkę na “Ławeczkę”, ufundowane przez Scenę na Starówce, otrzymuje Dagmara Sierpińska.

 

Podwójne bilety na “Kołysankę”, ufundowane przez Kino na Starówce, otrzymują: Katarzyna Szymańska i Anna Gembalczyk.

 

Odnowa biologiczna oraz cięcie włosów w salonie Delusz, trafia do Pauliny Szewczyk.

 

Pudełko oryginalnych, belgijskich czekoladek od posła do Parlamentu Europejskiego, Bogdana Marcinkiewicza, otrzymuje Małgorzata Wąsik.

 

Karnet SPA w Kameleonie wylosowała Iwona Cywińska.

 

Wejściówki do odebrania w kasie kina przed spektaklem/seansem, za okazaniem dowodu osobistego. Na odnowę biologiczną i cięcie włosów prosimy umówić się w salonie Delusz do poniedziałku, 15 marca. Czekoladki oraz karnet na SPA do odebrania w redakcji, ul. Moniuszki 10 (Pasaż “Pod Zegarem”), od poniedziałku 8 marca do 15 marca, w godz. od 8.00 do 16.00. Wszystkim Paniom gratulujemy! ok

 

Spektakl „Ławeczka” - 7 marca o 18.00

 

W rolach głównych Iwona Konieczkowska i Piotr Cyrwus. "Ławeczka" to sztuka kameralna, wręcz intymna. Jej bohaterowie są przeciętni. Oboje nie są już pierwszej młodości, obojgu życie raczej się nie ułożyło. Ich spotkanie w parku jest przypadkowe, lecz zarówno jedno, jak i drugie przyszło tu w tym samym celu - znalezienia partnera do erotycznej przygody, która ubarwiłaby ich szarą egzystencję, pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o samotności.

 

W ujęciu Gelmana "parkowy romans" Jej i Jego jest nie tylko poruszającą, tragikomiczną opowieścią o poszukiwaniu miłości. Staje się także wielką metaforą wzajemnych związków między kobietą i mężczyzną. Talenty wokalne aktorów dodatkowo wzbogacą akcję i przekaz spektaklu.

 

Spektakl jest pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Poprzez komediowo-muzyczną formę. jest przystępny i nieskomplikowany w odbiorze. Doborowa obsada gwarantuje niezapomniane wrażenia teatralne. „Ławeczka” to znakomita zabawa dla widza, a zarazem intrygujący spektakl teatralny o miłości niebanalnej, w interesującej oprawie i aranżacji.


„Kołysanka”: 5,6 lutego - 19.15, 7 lutego – 20.15, 8, 9 lutego – 18.45, 10 lutego – 20.30

 

W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest śledztwo prowadzone przez parę policjantów. W rolach głównych: Robert Więckiewicz, Małgorzata Buczkowska, Janusz Chabior.

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze:
~ona (2010-03-08 18:17:33)

Już drugi raz wysyłam meila na konkurs na tej stronie i nic..pff nigdy nie miałam szczęścia do wygranych rzeczy i również tu czarno to widze;d

~redakcja (2010-03-08 20:12:44)

napisz do nas jeszcze raz,podaj nr telefonu,mamy dla Ciebie niespodzianę

~miłłły (2010-03-08 23:09:04)

to się nazywa uczciwość komisji konkursowej......


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"