Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Pracowity weekend Octagon Team: Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu i słowacka gala Kunlun Fight

21.05.2015
Pracowity weekend Octagon Team: Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu i słowacka gala Kunlun Fight

Sandra Pniak na Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu Jiutsu zdobyła dwa medale oraz Michał Domin zawalczył na bardzo prestiżowej gali Kunlun Fight na Słowacji. Szczegóły walk w relacji trenera:

W ubiegły piątek tj, 15. maja nasz najbardziej doświadczony zawodnik Michał Domin walczył dla Chińskiej organizacji Kunlun Fight. Michał podjął walkę ze Słowakiem i gospodarzem turnieju, warto dodać że dużo bardziej doświadczonym od Michała. W kolejnym pojedynku zawodowym niestety Michał musiał uznać wyższość swojego konkurenta i mimo wygrania pierwszej rundy kończący werdykt sędziów wskazał na zawodnika gospodarzy. Duże brawa i pokłony za podjęcie walki na kilka dni przed galą oraz za postawę Michała tym bardziej, że była to pierwsza walka dla tak dużej i znaczącej organizacji w świecie Muaythai i Kickboxingu.

W kolejnym dniu tj 16. maja udaliśmy się do Konina na Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Tym razem Nasza najbardziej utytułowana zawodniczka Sandra Pniak, która już powoli przyzwyczaiła Nas do jedynie wysokich lotów i umożliwia Nam bycie bardzo pewnym siebie jadąc na jakikolwiek turniej BJJ. Nasza Mistrzyni Świata wywalczyła złoty medal w swojej kategori wagowej oraz srebro w kategorii OPEN - gdzie warto dodać walczyła z dużo cięższymi przeciwniczkami. Sandra to już bardzo znana marka w świecie BJJ, w swoim dorobku ma medale ze wszystkich najważniejszych imprez w Brazylijskim Jiu Jitsu. Warto dodać, bo zasługuje to na wielkie uznanie i podziw iż Nasza zawodniczka godzi starty na zawodach z pracą Nauczyciela Wychowania Fizycznego w Wodzisławskiej Szkole Podstawowej, prowadzi zajęcia Judo dzieci w każdy dzień tygodnia między innymi w Żo rskim i Wodzisławskim Octagonie oraz w KS Wicher Wilchwy. Warto wspomnieć też iż Sandra ciągle pogłębia swoją wiedzę trenerską i sportową na AWF Katowice.

Jak zwykle przy takiej okazji nie możemy zapomnieć o podziękowaniach dla osób bez których nasze starty i sukcesy nie były by możliwe. Jak zawsze na pierwszym miejscu chcemy wyróżnić współpracę z Samorządem Miasta Żory, pragniemy podziękować Panu Prezydentowi Waldemarowi Socha, ogromne ukłony również w stronę biura Promocji i Sportu Miasta Żory na czele z Panią Anną Ujmą. Bez pomocy ze strony Miasta Żory nasza działalność i tak liczne wyjazdy nie miały by prawa bytu. Kolejne podziękowania płyną dla najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy naprawiają nas po ciężkich przygotowaniach do startów, za profesjonalizm i podejście dla całej ekipy Provita Żory i najlepszego fachowca w swojej dziedzinie Roberta Trybulskiego! Na wielkie uznanie zasługuje również Jarosław Śmieta i jego Fitness Shop, który zaopatruje naszych zawodników w niezbędną suplementację oraz doradza w doborze diety niezbędnej do uzyskania wysokiej formy startowej. Nie możemy zapomnieć również o Panu Krzysztofie Ptak, dzięki któremu możemy po ciężkim tygodniu treningowym regenerować się w Hotel&Spa Kameleon Żory. Raz jeszcze ogromne podziękowania dla wszystkich osób wspierających naszą działąlność oraz życzymy naszym sportowcom dużo sukcesów i ciągłego rozwoju w dziedzinie sportu a Wam wszystkim otaczania się tylko tak ambitnymi ludźmi jak wyżej wspomniana dwójka.

Pełna fotorelacja z wyjazdów w galerii na profilu Ocatgon Team: KUNLUN FIGHT i PUCHAR POLSKI BJJ

info. OTAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"