Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Poznaj biznesową stronę Aleksandra Fredry

08.11.2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na spotkanie informacyjno-warsztatowe Aktywista A.F., podczas którego przedstawione zostaną możliwości aktywnego włączenia się w rozwój lokalny. Celem tego wydarzenia jest przedstawienie mniej znanej - biznesowej strony Aleksandra Fredry. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 listopada 2023 r. o godzinie 17:00 i dedykowane jest osobom dorosłym i młodym powyżej 16 r. ż.

Podczas spotkania dowiesz się:

czym zajmuje się ARP w Żorach,
z jakich darmowych szkoleń (certyfikowane) możesz skorzystać
gdzie, na co i w jaki sposób pozyskać dofinansowanie, jeśli chcesz otworzyć działalność lub masz ciekawy, innowacyjny pomysł.

Część druga spotkania to warsztaty, podczas których omówione zostaną zasady biznesplanu, stanowiącego podstawę podczas pracy nad własnym biznesem. Uczestnicy pod czujnym okiem specjalistów będą mieli możliwość stworzenia swojego biznesplanu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na publikację wizerunku w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Biblioteki.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu "ALE Fredro". Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"