Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Porażka MKS w spotkaniu z Legnicą

19.05.2018
Porażka MKS w spotkaniu z Legnicą

Zaległy mecz II kolejki z Miedzią Legnica po rozegranym 10 dni wczesniej meczu z tą drużyną zapowiadał się ciekawie, bo pierwsza rozgrywka, pomimo porażki, wygladała ze strony MKS bardzo dobrze.

Pierwsza połowa potwierdzała ten fakt, ponieważ gra była wyrównana, a obie drużyny miały równie dużo szans na strzelenie bramki, choć żadna nie padła i do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Druga połowa mimo zaangażowania zawodników pokazała, że to gospodarze w tym meczu byli lepszą drużyną. Najpierw w 58. minucie w sytuacji sam na sam padła pierwsza bramka, w 66. minucie błąd naszego stopera skrupulatnie wykorzystał zawodnik gospodarzy, a 3 minuty później strzałem głową najwyższy zawodnik gospodarzy przypieczętował wynik spotkania.

MKS miał również kilka szans na strzelenie bramki, a w najlepszej niestety Daniel Nimtsz strzelił prosto w bramkarza. Do końca wynik nie uległ zmianie.

Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 26 maja o godzinie 13.00 z Odrą Opole – na stadionie MOSiR w Żorach przy ul. Wolności.

MIEDŹ LEGNICA - MKS ŻORY  3:0 (0:0)

SKŁAD MKS ŻORYWieczorek (Szymura), Wnuk, Figołuszka (Szafarczyk), Hajdara,

Nogły M. (Piwczyk), Liszka (Kalinowski), Noworyta, Molski, Nimtsz, Tomal, Bronner (Przybułek)

info: MKS Żory

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"