Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Półkolonie z MOSiR-em, ze zniżką dla rodzeństwa

19.06.2019

Hasłem „Ubierz sportowe buty i ruszaj po wielką przygodę” chcemy zachęcić dzieci pozostające podczas wakacji w mieście, do wzięcia udziału w aktywnych półkoloniach, organizowanych przez MOSiR Żory, w dniach od 22–26 lipca.

W ramach półkolonii dzieci skorzystają m.in. z zaplecza kąpieliska i przystani kajakowej „Śmieszek”. Tam czekać będziemy na nich z ogniskiem i poczęstunkiem. Do ich dyspozycji, pod okiem instruktorów i ratowników, zostanie udostępniony sprzęt pływający oraz będą przeprowadzone zajęcia rekreacyjno-sportowe. Dzieci ruszą także w plener szukać ciekawych obiektów do sfotografowania.

W ramach półkolonii przewidujemy również wyjazd w góry, do Parku Leśnych Niespodzianek, wyjście na basen i do kina. Zaprosimy też na „Dzień sportu z niespodzianką” oraz warsztaty i zajęcia sportowe, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i instruktorów (m.in. judo, karate, tenis stołowy i ziemny, bule).
Miejscem bazowym półkolonii będzie Hala sportowa MOSIR, z możliwością korzystania z całego zaplecza sportowo-rekreacyjnego. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie oprócz wychowawców obsługa medyczna.
Ponadto dzieci, w programie zapewnione mają śniadanie, a w porze obiadowej gorący, dwudaniowy posiłek.
Wypoczynek przygotowaliśmy dla 50 dzieci, w wieku od 6 do 13 lat. Proponowane przez nas zajęcia są alternatywą na siedzący tryb życia i oderwanie się od komputera. Mając na uwadze dobro naszych dzieci gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

W załączeniu przesyłamy plakat oraz zamieszczamy aktywny link, gdzie można będzie zaznajomić się z ofertą wypoczynku, w tym pobrać karę uczestnictwa, regulamin i oświadczenie - zgodę rodzica, opiekuna prawnego.
http://mosir.zory.pl/polkolonie-sportowe-z-mosir-2019-zapraszamy/
Komplet dokumentów jest dostępny w kasie hali sportowej MOSiR, codziennie, w godz. 8.00–20.00, do 19 czerwca. Koszt udziału od jednej osoby wynosi 350 zł, ze zniżką 10 % dla rodzeństwa.
Zachęcamy także do skorzystania z wielu innych atrakcji przygotowanych przez MOSiR w ramach Akcji Lato.

Kontakt w sprawie półkolonii: Dział sportu tel.:32 43 41 172 wew. 14.

Info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"