Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 22 września 2023 r.  Imieniny: Maurycego, Tomasza

Policjanci odzyskali złoto warte ponad 32 tys. złotych

12.07.2022
Policjanci odzyskali złoto warte ponad 32 tys. złotych

Żorscy kryminalni zatrzymali parę, która odpowie za kradzież złota. 28-latek wykorzystał to, że pracował w lombardzie i skradł stamtąd wartą przeszło 32 tysiące złotych biżuterię. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków, grozi mu do 5 lat więzienia.

Do żorskich policjantów wpłynęło zawiadomienie o kradzieży złota z lombardu. Podczas inwentaryzacji jednego z punktów, okazało się, że brakuje w nim wartej 32 tysiące złotych biżuterii. Policjanci szybko namierzyli sprawcę kradzieży, którym okazał się pracownik lombardu. Mężczyzna, zamiast oddać biżuterię do czyszczenia, by podnieść jej wartość, postanowił zagarnąć kruszec. Los 28-latka podzieliła również jego o 2 lata młodsza partnerka, która pomagała mu w sprzedaży złota.

Kryminalni dotarli do lombardów, w których para sprzedała biżuterię i odzyskali większość. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli też niewielką ilość marihuany. Para odpowie przed sądem. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Źródło: KMP Żory

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"