Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Pofiglowały... z MOSiR-em

05.07.2013
Pofiglowały... z MOSiR-em

70-cioosobowej grupie dzieci kibicowali rodzice i opiekunowie.

Na szkolnych boiskach na os. Sikorskiego, odbyły się 4 lipca zawody pn. „Wakacyjne Figielki”, podczas których Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził wiele ciekawych konkurencji dostosowanych do wieku małych uczestników. Dzieci brały udział w: polowaniu - safari, przenoszeniu lizaków na czas, w zawodach skaczących stóp, strącaniu kręgli... . Najmłodsi toczyli gumową piłkę na czas, skakali na piłce "Kongo" slalomem... Nieco starsi rzucali piłką lekarską, brali udział w slalomie – gigancie na hulajnodze i polowali "na bizona". Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody, zaś wszystkie dzieci, które brały udział w imprezie, dostały pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Również dla najmłodszych Grupa "SOCATOTS – Piłkarskie Maluszki" przygotowała tor przeszkód. Wszystkie dzieci biorące udział w tej konkurencji otrzymywały od współorganizatora "Wakacyjnych Figielków" słodkie upominki i firmowe baloniki.

Info: MOSiR

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"