Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Po sąsiedzku: Ostatnie sportowe śniadanie, smacznie i na sportowo z Luxtorpedą

08.08.2016
Po sąsiedzku: Ostatnie sportowe śniadanie, smacznie i na sportowo z Luxtorpedą

W najbliższą niedzielę, 14 sierpnia, odbędzie się ostatnie z Aktywnych Śniadań na trawie. Tym razem zapraszamy do Leszczyn na boisko Piasta.

Aktywne Śniadanie na trawie to nowa inicjatywa Grupy Biegowej Luxtorpeda z Czerwionki. O co w tym chodzi? Spotykamy się między godziną 9:00 a 12:00 na tytułowym śniadaniu. Zabieramy ze sobą koszyk z jedzeniem. Przy okazji próbujemy się jednak trochę poruszać. Organizatorzy zapewniają różne aktywności fizyczne. Tym razem w programie: trening biegowy dla dorosłych z Inżynierią Biegania, pilates z Kliniką Formy, trening lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży. Niezwykle ciekawie zapowiada się również możliwość spróbowania swoich sił w baseball z klubem KS Silesia, a także grą w frisbee z Frisbnik. Będzie można zagrać również w liczne gry plenerowe, a także szachy. Organizatorzy zapraszają całe rodziny. W razie niepogody impreza ma rezerwowe terminy (21. oraz 28 sierpnia).

Info: Lux.

Projekt „5x30 czyli wszyscy jesteśmy w ruchu” dofinansowany jest ze środków Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny.

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"