Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Po sąsiedzku: Luxtorpeda proponuje ścigać się na minuty aktywności fizycznej

27.04.2017

Stowarzyszenie Grupa Biegowa Luxtorpeda obchodzi w tym roku piąte urodziny. Z tej okazji zaprasza do wspólnego świętowania w nietypowej rywalizacji aktywnych i poszukujących motywacji do wyjścia z domu.

 

Na czym to polega?

Luxtorpeda pragnąc promować regularne uprawianie aktywności fizycznej stworzyła rywalizację na portalu Endomondo, w której uczestnicy będą ścigać się nie, jak to zwykle bywa, w ilości kilometrów, a ilości minut spędzonych na aktywności fizycznej. Pozwoli to zachęcić również do takich aktywności jak rower, rolki, itp. Taka formuła pozwoli również włączyć się do zabawy tym, którzy nie są jeszcze w tak dobrej formie, jak chociażby członkowie Luxtorpedy.

W trakcie trzymiesięcznej rywalizacji (01.05 - 27.07), jej uczestnicy otrzymywać będą od organizatorów zadania specjalne. Dzięki nim będą mogli zdobyć dodatkowe minuty, które dodane zostaną do rankingu Endomondo. Zachęcamy Was do pilnego śledzenia strony, profili społecznościowych, a także reagowania na e-mail i sms.

Drużynowy Puchar Śląska

Kilka lat temu Luxtorpeda wymyśliła inicjatywę Drużynowy Puchar Śląska, który w 2013 był cyklem imprez. Dla tych, którym podobał się pomysł mamy dobrą informację. Impreza powróci trochę w innej formie, ale zamysł jest ten sam. Organizatorzy chcą, by kluby, grupy biegowe, zarówno te formalne i nieformalne zintegrowały się i zacieśniły kontakty. Dlatego zachęcamy do udziału całych biegowych ekip.

Impreza końcowa

Już dziś Luxtorpeda zaprasza na imprezę końcową 12.08. br. Będzie to wydarzenie, w którym będziecie mogli zdobyć dodatkowe punkty w rywalizacji oraz wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców. A wszystko to przy ognisku i w miłej atmosferze. Luxtorpeda chce w ten sposób nawiązać do swoich początków, czyli biegania dla zabawy, bez kosmicznych opłat i tego całego organizacyjnego nadęcia.

Nagrody

Dla najlepszych przewidziano nagrody. Główną nagrodą jest pakiet startowy na „6 Bieg po moczkę i makówki”. Dla najlepszych przewidziano ciekawe urodzinowe gadżety.

Jak dołączyć do rywalizacji?

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić trzy kroki:

przeczytać regulamin (dostępny na www.gbluxtorpeda.org),

wypełnić formularz zgłoszeniowy,

Dołączyć do rywalizacji na Endomondo.

Info. Lux.


 


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"