Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Po sąsiedzku: Bieg Pawłowicki przed startem. Za nami wspólne treningi

08.08.2016
Po sąsiedzku: Bieg Pawłowicki przed startem. Za nami wspólne treningi

Na niecały miesiąc przed biegiem Pawłowickim mamy już skompletowaną listę 300 zawodników, którzy 28 sierpnia pobiegną na 5 km.

Aby zachęcić do uczestnictwa w tym sportowym wydarzeniu, a przy okazji wspólnie potrenować, na terenie gminy odbyły się Pawłowickie Prowokacje, czyli treningi organizowane w poszczególnych sołectwach przez Sekcję Biegową RunTeam z Pawłowic i Gminny Ośrodek Sportu.

Spotkania i wspólne treningi z biegaczami z RunTeamu odbyły się już w Warszowicach, Krzyżowicach, Jarząbkowicach, Pielgrzymowicach i Golasowicach. Ostatni trening z biegaczami odbył się w niedzielę, 7 sierpnia, trasą Biegu Pawłowickiego.

Scenariusz treningu był podobny w każdym sołectwie: spotkanie o 9:30 przy strażnicy OSP, potem bieg na dystansie 5 km wytyczoną trasą dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, a dla rozpoczynających przygodę z bieganiem – bieg na dystansie 2 km przeplatany marszem i marszobiegiem.

Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych biegaczy z RunTeamu.

info. UG Pawłowice

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"