Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Po atrakcje na rowerze

25.08.2011
Po atrakcje na rowerze

Trzy trasy o zróżnicowanej skali trudności – o długości 5, 10 i 15 km mieli do wyboru uczestnicy wycieczki rowerowej, zorganizowanej w ostatnią niedzielę przez MOSiR w ramach Akcji Lato pod hasłem „Rekreacja dla wszystkich”.

Po omówieniu spraw organizacyjnych i związanych z bezpieczeństwem, każdy z uczestników wybrał długość trasy według własnych możliwości. Wspólny start spod hali sportowej MOSiR-u rozpoczął przygodę z rowerem w słoneczne popołudnie. W imprezie wzięło udział 30 osób, najmłodszym uczestnikiem był 7-letni Mateusz, który wspólnie z dziadkiem pokonał 10-kilometrową trasę. Metą wycieczki był Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy w Roju, gdzie na uczestników czekały atrakcje w formie zabaw ruchowych. Każdy mógł się sprawdzić w rzucaniu do celu, przyciąganiu butelki na linie, hula hop, czy w mini golfie. Na koniec pieczenie kiełbasy i loteria, w której każdy wylosował nagrodę rzeczową. W konkurencjach sportowych najlepszymi okazali się: w rzucie do celu i hula hop - Danuta Banasik, w przyciąganiu butelki - Janina Lis, natomiast w mini golfie - Mariusz Banasik. Info: MOSiRKomentarze:
~tomek (2011-08-26 12:18:54)

niezła ekipa


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"