Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Pływackie mistrzostwa w Żorach

04.04.2012
Pływackie mistrzostwa w Żorach

Po dłuższej przerwie spowodowanej rozbudową żorskiego basenu powrócono do organizacji zawodów pływackich. W Parku Wodnym Aquarion rozegrano Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież z żorskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Organizatororem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym i żorskim WOPR. Łącznie w zawodach wystartowało 52 uczniów szkół gimnazjalnych. Ogółem w zawodach ze wszystkich szkół wzięło udział 331 uczniów. INFO: MOSiR

Wyniki Mistrzostw:

Szkoły Podstawowe

* 25m st. dowolnym (jakimkolwiek) KL I

I miejsce Nadia Lala SP 15 25,93
II miejsce Aleksandra Duda SP 15 26,03
III miejsce Weronika Fira SP 13 27,12

I miejsce Michał Zuchniak SP 8 31,32
II miejsce Daniel Stępiński SP 17 34,47
III miejsce Bartosz Paleczny SP 3 36,17

* 25m st. klasycznym KL II

I miejsce Patryk Curyło SP 5 27,62
II miejsce Dawid Kozaczek SP 3 33,46
III miejsce Jakub Pietraszek SP 13 40,36

* 25m st. dowolnym (jakimkolwiek) KL II

I miejsce Martyna Guła SP13 21,45
II miejsce Roksana Kobiela SP 3 22,90
III miejsce Zuzanna Wyppich SP 3 24,15

I miejsce Patryk Siejka SP 9 20,76
II miejsce Mateusz Salik SP 1 20,98
III miejsce Jakub Łakomy SP 13 24,81

* 25m st. grzbietowym KL II

I miejsce Oliwia Cimała SP 7 28,32
II miejsce Martyna Krakowczyk SP 1 37,74
III miejsce Martyna Bęczarska SP 13 40,14

I miejsce Jan Reguła SP 3 26,06
II miejsce Paweł Sojka SP 1 26,12
III miejsce Patryk Goguł SP 3 30,62

* 50m dowolnym (jakimkolwiek) KL III

I miejsce Emilia Świątoniowska SP17 46,66
II miejsce Dominika Cimała SP 7 53,40
III miejsce Monika Weisman SP 1 55,86

I miejsce Piotr Ździebło SP 3 42,37
II miejsce Marek Komorowski SP 15 44,25
III miejsce Bartosz Borowski SP 1 54,90

* 50m grzbietowym KL III

I miejsce Anna Harańczyk SP 1 1,05,09

I miejsce Kacper Ucherek SP 17 1,24,00
II miejsce Błażej Hartman SP 17 1,41,20

* 50m st. klasycznym KL III

I miejsce Karolina Kristoff SP 8 01,04,14

* 50m st. dowolnym (jakimkolwiek) KL IV

I miejsce Agnieszka Tomasiak SP 17 35,01
II miejsce Alicja Lużyna SP 17 40,72
III miejsce Karolina Kępka SP 3 42,09

I miejsce Szymon Jaworski SP 17 32,12
II miejsce Piotr Mordak SP 1 48,91
III miejsce Filip Pichnar SP 17 49,37

* 50m st. grzbietowym KL IV

I miejsce Sylwia Pichnar SP 17 43,43
II miejsce Julia Dworok SP 17 44,29
III miejsce Karolina Gazda SP 9 1,00,54

I miejsce Kacper Milbrant SP 17 38,65
II miejsce Daniel Skrobol SP 8 53,83
III miejsce Piotr Jakubowski SP 13 57,47

* 50m st. klasycznym KL IV

I miejsce Monika Wagner SP 17 44,65
II miejsce Martyna Kaźmierczak SP 3 54,96
III miejsce Wiktoria Miluć SP 17 57,42

I miejsce Paweł Gwóźdź SP 8 45,38
II miejsce Bartosz Kowalski SP 17 51,87
III miejsce Paweł Czaja SP 8 56,17


* SZTAFETA 4 x 50m st. dowolnym (jakimkolwiek)
Wzięło udział: - 2 uczniów kl. III
- 2 uczniów kl. IV
Dziewczęta Chłopcy

I miejsce SP 17 - 3,17,58 I miejsce SP 17 - 3,29,13
II miejsce SP 1 - 4,30,28 II miejsce SP 1 - 3,42,32


* 50m st. dowolnym (jakimkolwiek) KL V

I miejsce Natalia Tomasiuk SP 15 36,60
II miejsce Ewelina Anioł SP 8 37,72
III miejsce Wiktoria Weisman SP 1 39,89

I miejsce Karol Małysz SP 15 37,80
II miejsce Filip Gądek SP 17 39,12
III miejsce Patryk Kowalczyk SP 5 43,06

 

* 50m st. grzbietowym KL V

I miejsce Alicja Haj SP 16 38,96
II miejsce Barbara Jankowska SP 15 42,03
III miejsce Natalia Król SP 9 58,84

I miejsce Marceli Górczyński SP 3 48,55
II miejsce Oskar Sobczak SP 13 52,66
III miejsce Jakub Domański SP 17 58,70

* 50m st. klasycznym KL V

I miejsce Klaudia Stefaniak SP 17 45,71
II miejsce Jagoda Par SP 13 51,12
III miejsce Klaudia Faba SP 13 53,03

I miejsce Marcin Wiśniarz SP 1 51,93
II miejsce Aleksander Kudyba SP 13 53,08
III miejsce Jakub Szklarczyk SP 13 55,66

* 50m st. motylkowym KL V

I miejsce Roksana Sałbut SP 13 36,32
II miejsce Anna Zaręba SP 9 38,49
III miejsce Magdalena Sułocha SP 13 1,03,59

I miejsce Jędrzej Błądek SP 15 35,63
II miejsce Korneliusz Zepert SP 13 44,60
III miejsce Patryk Stępniak SP 13 52,08

* 50m st. dowolnym (jakimkolwiek) KL VI

I miejsce Liliana Pająk SP 17 31,34
II miejsce Julia Nasiadka SP 6 36,60
III miejsce Patrycja Palenga SP 17 41,69

I miejsce Marek Guła SP 17 30,28
II miejsce Sebastian Baciński SP 17 31,40
III miejsce Mateusz Lubszczyk SP 7 32,26

* 50m st. grzbietowym KL VI

I miejsce Aleksandra Moroń SP 17 41,58
II miejsce Karolina Ziaja SP 6 45,39
III miejsce Karolina Mroczek SP 17 49,99

I miejsce Krzysztof Adamczyk SP 17 35,61
II miejsce Bożydar Goraus SP 17 56,33
III miejsce Adrian Mętel SP 13 1,04,71

* 50m st. klasycznym KL VI

I miejsce Anna Hercok SP 17 42,63
II miejsce Zuzanna Jędrzejkiewicz SP 17 51,12
III miejsce Alicja Walczyk SP 1 56,18

I miejsce Mateusz Wróbel SP 17 45,64
II miejsce Rafał Chodakowski SP 17 50,90
III miejsce Wojciech Ikoniak SP 13 1,01.70

 


* 50m st. motylkowym KL VI

I miejsce Barbara Czaja SP 8 32,44
II miejsce Kamila Kujawa SP 17 54,03
III miejsce Marcelina Matuszewska SP 16 59,92

I miejsce Rafał Fiedosiuk SP 11 32,34
II miejsce Filip Mędrala SP 17 44,84

* SZTAFETA 4 x 50m st. dowolnym (jakimkolwiek)
Wzięło udział: - 2 uczniów kl. V
- 2 uczniów kl. VI
Dziewczęta Chłopcy

I miejsce SP 17 - 2,45,08 I miejsce SP 17 - 2,30,99
II miejsce SP 1 - 3,09,49 II miejsce SP 13 - 3,07,42
III miejsce SP 3 - 3,16,00 III miejsce SP 6 - 3,30,90

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 462 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 393 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 237 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 168 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 166 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 98 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 81 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 73 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 9 60 pkt.
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 44 pkt.
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 16 26 pkt.
XII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 25 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 17 414 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 297 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 234 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 217 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 167 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 9 129 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 90 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 82 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 16 65 pkt.
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 50 pkt.
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 40 pkt.

Łącznie w zawodach ze szkół podstawowych wystartowało 210 uczniów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 30.03.2012

* 50m st. dowolnym

I miejsce Aleksandra Marcinkowska ZS Nr 2 34,00
II miejsce Klaudia Pabiś III LO 35,81
III miejsce Marta Stencel I LO im. K. Miarki. 35,93

I miejsce Kamil Michulec I LO im. K. Miarki. 29,84
II miejsce Adam Cielebucki ZS Nr 2 30,60
III miejsce Michał Słowiński ZS Nr 2 31,43

 


* 50m st. grzbietowym

I miejsce Paulina Urbańska ZS Nr 2 39,81
II miejsce Sara Retzlaff I LO im. K. Miarki. 42,62
III miejsce Aneta Sztelma III LO 43,40

I miejsce Maciej Kwiatkowski I LO im. K. Miarki. 36,16
II miejsce Bartosz Żebrowski ZSO 39,45
III miejsce Miłosz Pyra ZS Nr 2 41,00

* 50m st. klasycznym

I miejsce Dominika Brańczyk III LO 42,51
II miejsce Sandra Wowra III LO 48,65
III miejsce Aleksandra Kogut I LO im. K. Miarki 49,19

I miejsce Bartłomiej Szylder ZSO 37,88
II miejsce Paweł Białkowski III LO 39,19
III miejsce Wojciech Kasprzyk I LO im. K. Miarki 40,62

* 50m st. motylkowym

I miejsce Kinga Przybysz I LO im. K. Miarki. 38,34
II miejsce Marta Słowik III LO 42,32
III miejsce Katarzyna Wójcik ZS Nr 2 42,36

I miejsce Szymon Mazurek I LO im. K. Miarki 35,31
II miejsce Kacper Młocek ZSBI 35,93
III miejsce Kamil Mędrzak III LO 36,47

* 100m st. zmiennym - dziewczęta

I miejsce Dominika Brańczyk III LO 1,26,94
II miejsce Aleksandra Marcinkowska ZS Nr 2 1,31,03
III miejsce Paulina Urbańska ZS Nr 2 1,32,86

* 100m st. zmiennym - chłopcy

I miejsce Kacper Młocek ZSBI 1,16,68
II miejsce Adam Cielebucki ZS Nr 2 1,19,28
III miejsce Kamil Michulec I LO im. K. Miarki. 1,21,20

* Sztafeta 3 x 50 st. zmiennym - dziewczęta

I miejsce I LO im. Karola Miarki 2,06,67
II miejsce ZS Nr 2 2,06,79
III miejsce III LO 2,23,70

* Sztafeta 4 x 50 st. zmiennym - chłopcy

I miejsce I LO im. Karola Miarki 2,28,96
II miejsce ZS Nr 2 2,34,67
III miejsce ZSBI 2,40,12

* Sztafeta 4 x 50 st. dowolnym - dziewczęta

I miejsce I LO im. Karola Miarki 2,28,84
II miejsce ZS Nr 2 2,30,06
III miejsce III LO 2,30,42

 

 

 

* Sztafeta 4 x 50 st. dowolnym - chłopcy

I miejsce I LO im. Karola Miarki 2,06,89
II miejsce ZSBI 2,13,20
III miejsce ZS Nr 2 2,16,75

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I miejsce ZSO – I LO im. Karola Miarki 429 pkt.
II miejsce ZS Nr 2 399 pkt.
III miejsce III LO 330 pkt.
IV miejsce ZSBI 228 pkt.
V miejsce ZSS 21 pkt.

Łącznie w zawodach ze szkół ponadgimnazjalnych wystartowało 69 uczniów.

GIMNAZJA 30.03.2012

* 50m st. dowolnym

I miejsce Angelika Famulska G Nr 4 37,41
II miejsce Anna Szendzielorz G Nr 1 39,40
III miejsce Izabela Harazim G Nr 2 41,90

I miejsce Jakub Mędrala G Nr 1 33,71
II miejsce Maciej Lesisz G Nr 4 36,95
III miejsce Denis Maczuga G Nr 6 42,31

* 50m st. grzbietowym

I miejsce Aleksandra Jankowska G Nr 4 40,07
II miejsce Elżbieta Wdowczyk G Nr 2 45,01
III miejsce Katarzyna Adamczyk G Nr 1 53,32

I miejsce Bartosz Stępień G Nr 1 38,91
II miejsce Adam Frydecki G Nr 4 43,18
III miejsce Damian Koleczko G Nr 6 50,86


* 50m st. klasycznym

I miejsce Klaudia Woryna G Nr 4 43,60
II miejsce Kinga Przybyła G Nr 1 51,87
III miejsce Angelika Czypko G Nr 6 53,96

I miejsce Mateusz Gwóźdź G Nr 1 35,11
II miejsce Grzegorz Tide G Nr 4 39,30
III miejsce Marek Bienioszek G Nr 2 44,17

* 50m st. motylkowym

I miejsce Natalia Kilińska G Nr 4 41,18
II miejsce Marta Sładczyk G Nr 2 42,90
III miejsce Marta Błaszkiewicz G Nr 6 47,34

I miejsce Łukasz Stępiński G Nr 1 30,15
II miejsce Olaf Kajzerek G Nr 4 39,69
III miejsce Bartek Staruszewski G Nr 2 40,01

 

 


* 100m st. dowolnym

I miejsce Anna Stefaniak G Nr 4 1,11,05
II miejsce Patrycja Wdowczyk G Nr 2 1,43,76

I miejsce Remigiusz Kolawa G Nr 4 0,56,41
II miejsce Paweł Zapłotny G Nr 2 1,36,70

* 100m st. grzbietowym

I miejsce Patrycja Toman G Nr 4 1,23,83
II miejsce Wiktoria Kałus G Nr 2 1,55,75
III miejsce Klaudia Raczek G Nr 6 2,04,34

I miejsce Krzysztof Tide G Nr 4 1,16,22

* 100m st. klasycznym

I miejsce Monika Kwiatkowska G Nr 4 1,28,00
II miejsce Aleksandra Tlatlik G Nr 2 1,46,65
III miejsce Katarzyna Żur G Nr 6 2,29,95

I miejsce Krzysztof Michulec G Nr 4 1,21,65
II miejsce Jacek Marcisz G Nr 1 1,23,61
III miejsce Artur Piekoszowski G Nr 6 1,31,03

* 100m st. motylkowym

I miejsce Hanna Stencel G Nr 4 1,25,28

I miejsce Damian Gałach G Nr 4 1,16,41

* Sztafeta 3 x 50 st. zmiennym - dziewczęta

I miejsce Gimnazjum Nr 4 1,52,42
II miejsce Gimnazjum Nr 2 2,19,96
III miejsce Gimnazjum Nr 1 2,27,37

* Sztafeta 8 x 50 st. dowolnym - dziewczęta

I miejsce Gimnazjum Nr 4 4,45,91
II miejsce Gimnazjum Nr 2 6,22,02

* Sztafeta 4 x 50 st. zmienny - chłopcy

I miejsce Gimnazjum Nr 4 2,07,07
II miejsce Gimnazjum Nr 1 2,19,33
III miejsce Gimnazjum Nr 6 2.58,87

* Sztafeta 8 x 50 st. dowolnym - chłopcy

I miejsce Gimnazjum Nr 4 4,14,15
II miejsce Gimnazjum Nr 1 4,17,08
III miejsce Gimnazjum Nr 2 6,26,60

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GIMNAZJA (DZIEWCZĄT)

I miejsce Gimnazjum Nr 4 250 pkt.
II miejsce Gimnazjum Nr 2 172 pkt.
III miejsce Gimnazjum Nr 6 83 pkt.
IV miejsce Gimnazjum Nr 1 74 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GIMNAZJA (CHŁOPCÓW)

I miejsce Gimnazjum Nr 4 230 pkt
II miejsce Gimnazjum Nr 1 160 pkt.
III miejsce Gimnazjum Nr 2 131 pkt
IV miejsce Gimnazjum Nr 6 98 pkt.

 

 



Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"