Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Piknik z Mundialem w tle

12.07.2010
Piknik z Mundialem w tle

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował wczoraj „Piknik Sportowo-Rekreacyjny”, połączony z transmisją finałowego meczu Piłkarskich Mistrzostw Świata.

Od 15.00 dzieci mogły bezpłatnie korzystać z urządzeń pneumatycznych m.in.: gigantycznej zjeżdżalni, trampoliny, suchego basenu z piłeczkami, eurobungee i samochodzików elektrycznych. Można było również skorzystać ze stołów do gry w tenisa i stołowych piłkarzyków. Żorska grupa taneczna przeprowadziła pokaz breakdance. Dodatkowo kilku śmiałków wzięło udział w krótkich warsztatach tanecznych, na których poznało podstawowe kroki i figury. Następnie na tatami pojawili się członkowie UKS Judo „Kontra” Żory, którzy zaprezentowali podstawowe chwyty, rzuty i pady. O powstaniu sekcji oraz historii tej dyscypliny sportu opowiadał trener judoków, Tomasz Tanistra. Na zakończenie pokazu najmłodsi mogli na matach spróbować sił w starciu z zawodnikami „Kontry”. W niedzielne popołudnie nie zabrakło również konkurencji dla dzieci i dorosłych. Rodzice mogli wziąć udział w krótkim turnieju w lotki lub też wystartować z pociechami w wyścigach w workach. Dla najmłodszych przygotowano konkurencje: rzuty do kosza, zwijanie butelki, wyścigi na gąsienicy, wyścigi na piłce kongoo. Na zwycięzców czekały nagrody – gadżety MOSiR oraz słodycze. Dodatkowo w kąciku dla najmłodszych ozdabiano twarze dzieci ciekawymi malunkami. Przygotowano także darmowy punkt pomiaru ciśnienia. Około godziny 19.30 do namiotu lodowiska zaczęli przychodzić pierwsi kibice. Każdy miał swojego faworyta, nie zabrakło także emocji po meczu. Finał Mistrzostw Świata obejrzało na dużym ekranie około 120 osób. Info: MOSiR (pc-s)

 

 

 

 

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"