Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 14 czerwca 2024 r.  Imieniny: Rufina, Walerego

Piknik z czołgiem

20.09.2023
Piknik z czołgiem

Pokazy służb mundurowych i prezentacje ich wyposażenia, z tym wojskowego czołgu, a także koncert zespołu Arka Noego to głównej atrakcje Rodzinnego Pikniku Mundurowego pod hasłem „Z nami bezpiecznie”, który już w najbliższą sobotę, 23 września tego roku odbędzie się w żorskim Parku Cegielnia.

 

Impreza, której organizatorami są Służba Więzienna, Wojskowe Centrum Rekrutacji, Lasy Państwowe, Komenda Miejska Policji w Żorach oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Żorach odbędzie się w sobotę, 23 września w Parku Cegielnia przy ul. Folwareckiej. Rodzinny Piknik Mundurowy rozpocznie się o godz. 14:30, a na gości będą czekały pokazy służb mundurowych, koncert zespołu Arka Noego, karuzele, zjeżdżalnie, animacje, gry i zabawy. Najwięcej uwagi z pewnością przyciągnie prezentowany sprzęt służb mundurowych, w tym m.in. czołg. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.  Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"