Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Pijany pracownik - miał prawie 4 promile!

16.03.2018
Pijany pracownik - miał prawie 4 promile!

Kara dyscyplinarna, grzywna, a nawet areszt grożą 33-latkowi, który naruszył wczoraj swe obowiązki pracownicze. Pijany mężczyzna został przyłapany na stanowisku pracy przez kierownika. Gdy został przebadany na zawrtość alkoholu okazało się, że ma go w wydychanym powietrzu blisko 4 promile.

Wczoraj po 18.00 policjanci interweniowali w dzielnicy Baranowice, gdzie na terenie jednej z firm produkcyjnych pracownik miał wykonywać swoje obowiązki pod wpływem alkoholu. Mundurowi ustalili, że mężczyzną, który złamał przepisy pracownicze jest 33-letni mieszkaniec Żor, u którego w wyniku badania alkomatem stwierdzili 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 33-latek przyszedł do pracy pijany i rozpoczął ją na swoim stanowisku. Tam przyłapał go szef, który poprosił o interwencję stróżów prawa. Za swe przewinienie mężczyzna stanie teraz przed sądem, obok konsekwencji dyscyplinarnych zapłaci też grzywnę albo trafi do aresztu. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"