Piątek, 29 marca 2024 r.  Imieniny: Cyryla, Wiktoryna

Pierwszy mecz rundy rewanżowej

14.12.2009

W pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywek III ligi mężczyzn, SSKS Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy Żory, podejmowały MCKS Czeladź.

Mecz lidera rozgrywek z drużyna okupującą ostatnie miejsce w tabeli, okazał się mało emocjonującym widowiskiem. Od pierwszych minut nasza drużyna dominowała na parkiecie w każdym elemencie gry. Pierwsza kwarta zakończyła się zwycięstwem 35:6. W kolejnych odsłonach meczu przewaga w szybkim tempie się powiększała. Ostatecznie, Hawajskie Koszule wygrały 119:37. Po tym zwycięstwie nasz zespół umocnił się na pozycji lidera rozgrywek.