Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 01 grudnia 2023 r.  Imieniny: Edmunda, Natalii

Pierwsza porażka Old Stars

27.09.2011
Pierwsza porażka Old Stars

W ramach rozgrywek 19 kolejki drugiej Ligi ROW spotkały się dwie liderujące drużyny. Były to derby Boguszowic rozgrywane na boisku w Świerklanach. Drużyna Amatora podejmowała ekipę Old Stars.

 

Pewna siebie drużyna lidera Old Stars już po 20 min meczu przegrywała 3 – 0 i dopiero wtedy zabrała się do odrabiania strat. Zdołali strzelić jedną bramkę w pierwszej połowie, ale gra im się wyraźnie nie kleiła. Po zmianie stron Amator podwyższa na 4 – 1. Stracona bramka podziała mobilizująco na gości, którzy strzelają dwie bramki, a wynik brzmi tylko 4 – 3 dla Amatora. Old Starsi rzucają wszystkie siły do ataku starając się doprowadzić do remisu i mają idealną do tego sytuacje, ale ją marnują. W odpowiedzi Amator przeprowadza zabójczą kontrę i ustala wynik meczu na 5 – 3. Była to pierwsza porażka Old Stars w bieżących rozgrywkach.

W pozostałych meczach 2 ligi na uwagę zasługuje wynik Rodbudu, który zaaplikował aż 14 bramek Dżonsonom, a stracił tylko 1. Cenne 3 punkty przywiozła Habrova ogrywając RowRyb 2 – 0. Przełamały się Vikingi wygrywając z Klimapolem 2 – 1. Tuż za podium usadowiła się Iskra wygrywając 3 – 0 z FC Chwałowice. W ostatnim meczu RKP ograł Continental 5 – 2.

W 1 lidze bez zmian na czele tabeli. Przewodzi Marat, który wygrał 7 – 1 z Baranowicami. Za jego plecami usadowił się AP Instal pokonując Centrum 4 – 1. Mimo porażki FC Żory z MaxBudem 1 – 2 nadal to oni nadal zajmują 3 miejsce, choć depcze im po piętach Victoria, która wygrała z Rymerem 5 – 2. W ostatnim meczu broniąca się przed barażami ekipa FC Basseno nie zdołała urwać punktów Meksykowi przegrywając 0 – 1.

Więcej o rozgrywkach Ligi ROW można się dowiedzieć na stronach internetowych ligi www.ligarow.pl oraz www.forum.ligarow.pl
 

 

Tomasz Kowalczuk – Liga ROWAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"