Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Pięć bramek dla rywala. MKS bez honorowej

15.05.2018
Pięć bramek dla rywala. MKS bez honorowej

W meczu z lokalnym rywalem drużynie MKS zawsze ciężko się grało i trudno było przeciwnika zaskoczyć czymś nowym, bo zawodnicy znają się i niejednokrotnie spotykali się czy to w meczach ligowych, czy sparingowych.

Mecz zaczął się obiecująco i nic nie zapowiadało końcowego wyniku, gdyż gra była bardzo wyrównana, a goście mieli kilka okazji na strzelenie bramki. Niestety, to Podbeskidzie otworzyło wynik w 14. minucie strzałem głową, a cztery minuty później po kąśliwym strzale z 25 metrów do odbitej piłki pierwszy doskoczył zawodnik gospodarzy i podwyższył wynik.

Druga połowa dawała szansę na bramkę kontaktową, bo to właśnie dobrze grający goście mieli więcej z gry, ale niestety brak skuteczności zemścił się i gospodarze strzelili bramkę, a po dwóch błędach zawodnika MKS podwyższyli na 5:0.

Końcówka meczu odwróciła role i Podbeskidzie tylko szczęściu może zawdzięczać to, że nie straciło przynajmniej jednej bramki, bo goście mogli ich strzelić w tym czasie przynajmniej trzy.

Podsumowując, wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, bo gospodarze posiadali jedynie minimalną przewagę, jednak popełnione błędy zemściły się.

Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 26 maja o godzinie 13.00 z Odrą Opole – na stadionie MOSiR w Żorach przy ul. Wolności. info: MKS

Podbeskidzie Bielsko Biała - MKS Żory  5:0 (2:0)

SKŁAD MKS ŻORYWieczorek (Szymura), Wnuk, Figołuszka, Szafarczyk (Przybułek),

Nogły M., Liszka, Noworyta (Brych), Molski, Tomal, Bronner, Nimtsz,Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"