Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Pełno- i niepełnosprawni siatkarze. Wspólny trening

28.05.2014
Pełno- i niepełnosprawni siatkarze. Wspólny trening

W miniony piątek odbył się integracyjny otwarty trening siatkówki osób niepełnosprawnych, uczestników projektu „Siatkówka dla wszystkich” i zawodniczek MUKS Sari Żory.

W treningu udział wzięło 18 zawodników, dwoje trenerów Wiesława Pawletko i Janusz Kosmal, i dwójka sędziów. Trening poprowadziła kierownik i zawodniczka IV ligi, Beata Roman, a mecze sędziowali (w ramach treningu przed egzaminem) kandydaci na sędziów – była zawodniczka Sari, Ilona Drab i Jacek Szewczyk.

Po normalnej rozgrzewce przedmeczowej zawodnicy zostali podzieleni na trzy drużyny – po trzech zawodników niepełnosprawnych i trzy seniorki. Drużyny rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Gra obfitowała w wiele nieprzewidzianych zagrań i emocji, wywołując uśmiechy na twarzach wszystkich grających.

Dla zawodników niepełnosprawnych był to pierwszy kontakt i możliwość wspólnej gry z zawodniczkami IV ligi. Po zakończeniu rozgrywek i wspólnym zdjęciu trenerzy podziękowali wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wolę walki, a zawodnicy niepełnosprawni otrzymali obietnicę kolejnego wspólnego treningu z zawodniczkami MUKS Sari Żory.

Info. MUKS

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"