Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Otwarcie basenu letniego w Roju

20.06.2016

Już niedługo rozpoczynają się wyczekiwane, szczególnie przez dzieci i młodzież, wakacje. Wraz z rozpoczęciem wakacji startuje również nowy sezon w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Żorach-Roju.

Otwarcie basenu letniego odbędzie się w sobotę 25 czerwca, o godzinie 9:30. Wszyscy chętnie będą mogli skorzystać z basenu odkrytego o długości 50 m wraz z wydzielonymi strefami dla umiejących i nie umiejących pływać, brodzika dla dzieci, zjeżdżalni, placu zabaw czy kręgu ogniskowego. Do dyspozycji odwiedzających Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy są też: pełnowymiarowe boisko piłkarskie, nowy kompleks trzech pełnowymiarowych boisk do siatkówki plażowej oraz trzy ziemne korty tenisowe.

W sezonie letnim basen będzie czynny w godzinach od 9:30 – 18:30. Cennik znajduje się na stronie internetowej www.mosir.zory.pl. Do ośrodka można za darmo dojechać autobusami linii 05 Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej.

info. UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"