Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Oto zwycięzcy

24.06.2011
Oto zwycięzcy

W maju i czerwcu Młodzieżowy Klub Sportowy Żory był organizatorem rozgrywek Otwartej Ligi Osiedlowej oraz Otwartych Turniejów Piłki Nożnej.

5 czerwca na boisku Orlik SP-17 odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z klas VI Szkół Podstawowych. Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym końcowa kolejność Turnieju wyglądała następująco: I miejsce – „Nirvana” w składzie: Arkadiusz Gurba, Dominik Caputa, Damian Szymański, Denis Maczuga, Karol Paryła, Krzysztof Jakubowski, Sebastian Szafarczyk. Kolejne miejsca zajęły drużyny „Ozil Team”, „KS pogoń za chlebem” i „Kaktusy”. Turniej został przeprowadzony przez trenerów MKS Żory Grzegorza Dworoka i Mieczysława Jakubowskiego.

Natomiast 12 czerwca na nowym boisku przy ZS-6 odbyły się dwa Otwarte Turnieje Piłki Nożnej: dla dzieci z klas IV oraz dzieci klas III Szkół Podstawowych. W turniejach tych także mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Końcowa kolejność Turnieju kl. IV wyglądała następująco: I miejsce – „The Blues” w składzie: Paweł Pasko, Tobiasz Dziubecki, Alan Witkowski, Marcin Naporowski, Wojtek Pyszny, Piotr Jakubowski. Kolejne miejsca zajęły drużyny „The Champions”, „Szymańscy” i „Kosiarze”.

Zwycięzcami Turnieju kl. III okazała się drużyna „FC Barcelona” w składzie: Patryk Muszyński, Mateusz Mosz, Krystian Kalus, Bartosz Klaja, Kamil Wiśniowski. Pozostałe miejsca zajęły drużyny „FC Krzesełka” i „FC Zawierki”. Te dwa turnieje zostały przeprowadzone przez trenerów MKS Żory Grzegorza Dworoka, Mieczysława Jakubowskiego i Łukasza Kusia

Od 30 maja do 6 czerwca na boisku Orlik SP-17 rozgrywano Otwartą Ligę Piłki Nożnej dla młodzieży i dorosłych. Drużyna „FECIARZE” w składzie: Mateusz Biela, Dawid Szcześniak, Dawid Baron, Dawid Chodzidło, Tomasz Brilla, Szymon Kubica zdobyła I miejsce. Liga przeprowadzona została przez trenerów MKS Żory Grzegorza Dworoka, Łukasza Kusia i Adama Hermana.
Wszystkie Drużyny z Otwartych Turniejów i Ligi, które zajęły miejsca na podium otrzymały nagrody w postaci kart podarunkowych do Megasklepu Sportowego Decathlon Żory. Rozgrywki były dofinansowane z budżetu Miasta Żory oraz przez Decathlon Żory. Info: MKS ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"