Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Odjazdowy Bibliotekarz. MBP zaprasza na rajd rowerowy

10.08.2017

Na uczestników rajdu czekają odjazdowe atrakcje i niespodzianki, GRILL oraz KONKURS na NAJBARDZIEJ ODJAZDOWEGO, POMARAŃCZOWEGO ROWERZYSTĘ.

 Rajd organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Żorach we współpracy z Klubem Turystyki Kolarskiej „Wandrus”. Rajd rowerowy dedykowany jest bibliotekarzom, czytelnikom oraz wszystkim miłośnikom książki, bibliotek i rowerów. Celem ogólnopolskiej akcji, w którą się włączamy, jest promowanie bibliotek i czytelnictwa, propagowanie roweru, jako środka lokomocji oraz kreowanie pozytywnego wizerunku zawodu bibliotekarza.

Kolorem rajdu jest pomarańczowy, więc nawet jeśli nie chcesz być odjechanie pomarańczowy, to miej na sobie jakiś akcent w tym kolorze (czapka, szalik, kalosze, koszulka, spodenki, itd.)

Na mecie Rajdu będzie również możliwa WYMIANA KSIĄŻEK, więc jeśli masz książkę, którą przeczytałeś i chcesz wymienić na inną weź ją na Rajd i wymieniaj! (Pamiętaj, że książki powinny być niezniszczone i wydane po 2010 roku. Waluta: KSIĄŻKA ZA KSIĄŻKĘ :)

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.

Zbiórka uczestników: 26 sierpnia 2017 o godzinie 9:30 na żorskim rynku.

START: godzina 10:00 z żorskiego rynku

META: Biblioteka Centralna na os. Pawlikowskiego PU-13

TRASA:  1. ŻORY RYNEK, 2. Filia nr 7, ul. Klimka, 3. Filia nr 1, os. Księcia Władysława, 4. Filia nr 6, ul. Wysoka 13, 5. Filia nr 2, ul. Strażacka 6, 6. Filia nr 5, os. Sikorskiego 52, 7. Biblioteka Centralna, os. Pawlikowskiego PU-13.

Trasa liczy 18 km, szacowany czas przejazdu jednej grupy ok. 2h (bez postoju w filiach).

Zapisy na rajd przyjmujemy:

- drogą telefoniczną (32 43 44 584, 32 43 43 197 wew. 26),

- mailową (marketing@mbpzory.pl),

- bezpośrednio w dziale marketingu i projektów w bibliotece centralnej (pokój nr 3, od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8:00 do 16:00).

Będzie również możliwość dopisania się w dniu rajdu od godziny 9:30.

W rajdzie mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz dzieci i młodzież pod opieką opiekunów prawnych. Uczestnicy zobowiązani są do stosowania zasad bezpieczeństwa, porządku i przepisów ruchu drogowego, młodzież do posiadania karty rowerowej.

W załączniku zamieszczamy regulamin Rajdu, prosimy o zapoznanie się z nim, gdyż każdy uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki.

Źródło: MBP

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"