Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Octagon na Mistrzostwach Śląska - Amatorska Liga MMA

05.10.2015
Octagon na Mistrzostwach Śląska - Amatorska Liga MMA

W Świętochłowicach 3 października 2015 r. miała miejsce kolejna - 90 już edycja ligi MMA. Na Mistrzostwach Śląska, bo takiej rangi była ta impreza, Nasz Klub reprezentowało dwóch zawodników z Żorskiego Octagonu. Michał Domin senior – 66 kg oraz Szymon Rakowicz junior – 66 kg zajęli odpowiednio 1 i 4 miejsce w swoich kategoriach wagowych.

Michał od początku kontrolował swoją pierwszą turniejową walkę i wygrał ją przed upływem regulaminowego czasu przez efektowne KO, gdzie jego zawodnik po prawym prostym długo nie podnosił się z maty.

Walka finałowa Michała to, również pełna kontrola zarówno w płaszczyźnie stójkowej jak i w parterze czego efektem była wygrana na punkty i złoty medal w kategorii wagowej - 66 kg.

Ogromne gratulacje za postawę i wielkie serce do walki dla Szymona Rakowicza, naszego juniora, który po wygranej pierwszej walce, w półfinale, po zaciętym boju musiał uznać wyższość zawodnika z Bielskich Berserkerów. W walce o trzecie miejsce Szymon miałby zmierzyć się z kolegą Klubowym z Cieszyna, z którym trenuje na co dzień. W duchu tworzenia Naszego Teamu Szymon poddał tą walkę po „koleżeńskim” rzucie monetą i w ten sposób zajął jakże trudne dla sportowca 4 miejsce.

Ogromne gratulacje dla Naszych zawodników za postawę i mega wielkie serce do walki! Pragniemy również z tego miejsca podziękować wszystkim sponsorom w szczególności ogromne ukłony jak zwykle dla Prezydenta Miasta Żory, Waldemara Socha oraz dla pracowników UM działu Sportu i Promocji Miasta Żory, bez których Nasz ciągły rozwój nie był by możliwy. Wielkie podziękowania także za wsparcie i okazała pomoc w przygotowaniach Naszych zawodników dla : Roberta Trybulskiego i całemu zespołowi ProVita Żory, Hotel & Spa Kameleon oraz lokal Ambasada Żory, Sklep z suplementacją Fitness Shop Żory, Restauracja Strefa Smaku w Syrynii.

Fotolorelacja z ALMMA 90 Świętochłowice dostępna na Klubowym fanpage-u pod adresem:
https://www.facebook.com/OctagonTeamZory

info / tekst: OctagonAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"