Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Obchody Dnia Patrona w Zespole Szkół nr 6

25.05.2015
Obchody Dnia Patrona w Zespole Szkół nr 6

Zespół Szkół nr 6 jest szkołą z wieloletnimi tradycjami sportowymi. Uczniowie tej szkoły co roku sięgają po najwyższe laury w różnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu w 2009 roku szkoła otrzymała zaszczytne imię Polskich Olimpijczyków. Ważnym elementem, który zakorzenił się w tradycjach szkoły jest świętowanie Dnia Patrona. Uroczystość ta jest okazją do wskazywania młodzieży kolejnych wzorców godnych naśladowania.

W tym roku szkolnym Dzień Patrona odbędzie się 29 maja. Obchody rozpocznie uroczysta akademia, która rozpocznie się w samo południe. Następnie odbędzie się bieg na dystansie 1000 metrów, a później bicie rekordu szkoły w biegu na 100 metrów, warsztaty dla uczniów wokół tematów lekkoatletycznych, konferencja z udziałem dyrektorów, nauczycieli, przedstawicieli szkół noszących imię Polskich Olimpijczyków oraz spotkanie ze znanymi polskimi sportowcami: Mariuszem Kiecą (bramkarz hokejowy), Moniką Wąż, Joanną Obrusiewicz, Sylwią Matuszczyk (piłkarki ręczne) oraz Mariuszem Jurasikiem. Zapraszamy do wspólnego świętowania!Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"