Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 01 grudnia 2023 r.  Imieniny: Edmunda, Natalii

Nowy sezon na pełnym gazie

16.03.2012
Nowy sezon na pełnym gazie

Przygotowania do nowego sezonu rajdowe są na pełnym gazie. Wkrótce pierwsze zawody w naszym regionie. W niedzielę 25 marca rajdowcy będą rywalizować w ARS Kuźnia Raciborska 2012 o Puchar Burmistrza Kuźni. Załogi mogą się jeszcze zgłaszać. Czekają też zmiany w regulaminie.

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i oglądania na żywo pierwszych zawodów w subregionie zachodnim. Rajdowcy w niedzielę 25 marca będą się ścigać w ARS Kuźnia Raciborska 2012. Podobnie jak w zeszłym roku zgłoszenia można przesyłać tylko na adres amk-slazak@o2.pl a przyjmowane będą tylko zgłoszenia w pełni wypełnione. Pojawienie się na liście zgłoszeń jest równoznaczne z przyjęciem zgłoszenia. Można będzie również zgłosić się w dniu rajdu,  jeśli maksymalna liczba uczestników nie zostanie przekroczona. Wpisowe można wpłacać tylko na konto klubu lub w dniu rajdu. Rozpoczynający się sezon przyniesie rajdowcom kilka zmian regulaminowych. Będzie m.in.: nowy podział klas oraz zakaz udziału przez jednego zawodnika w więcej niż jednej załodze na danym rajdzie. O kolejnych zawodach i relacjach i fotorelacjach z rajdów jak zawsze dowiecie się pierwsi z portalu zory24.pl Info: DeKoAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"