Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Niezwykle widowiskowe show artystyczno-sportowe już za niespełna miesiąc

14.03.2019

Przed nami siódma edycja Festiwalu Gimnastyki i Akrobatyki Sportowej w Żorach, która odbędzie się 6 kwietnia na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Już rozpoczęła się sprzedaż biletów na to niezwykłe widowisko, które jak zawsze oczaruje widzów żorskiego festiwalu pokazami prezentowanymi przez artystów także na arenach i scenach całego świata.

Przypominamy iż impreza organizowana już po raz siódmy jest niespotykanym w Polsce wydarzeniem, podczas którego zobaczyć można jednocześnie i na żywo tak wiele gwiazd oraz sportowców znanych z programu telewizyjnego Mam Talent. Tegoroczny program dostarczy widzom wielu niezapomnianych wrażeń, w których dominować będą występy akrobatyki powietrznej, gimnastyki przyrządowej, nieprzeciętnej siły człowieka, sztuki cyrkowej i magii oraz dynamiczne układy taneczno-akrobatyczne. Organizatorzy dumnie zapowiadają udział polsko–portugalskiej pary akrobatów Duo Destiny, którzy zwyciężyli w ubiegłorocznej edycji Mam Talent 2018. Większość widzów zapewne pamięta ich finałowy pokaz Mam Talent, który okrzyknięto najlepszym występem w historii całego programu. Po raz pierwszy pod dachem żorskiej hali zaprezentuje się Anna Węklar w pokazach powietrznych na nietypowym przyrządzie w kształcie serca. Półfinalistka XI edycji programu jest założycielką pierwszej w Polsce szkoły akrobatyki powietrznej oraz Mistrzynią Świata w Akrobatyce w kategorii Aerial Silk solo professional. Jacek Marks i Paweł Pater z grupy Everest Production zaprezentują wyjątkowo trudny pokaz dwójkowy, który okazał się najlepszym występem w pierwszej edycji Mam Talent. Stałym elementem programu żorskiego festiwalu ponownie będzie grupa Acro Team Silesia w składzie której występuje wielu reprezentantów Polski w akrobatyce sportowej oraz zdobywców 2 miejsca siódmej edycji programu. Jak zawsze zaprezentują się na macie w dynamicznych układach grupowych. W pokazach indywidualnych oraz po raz pierwszy w duecie męsko-damskim zobaczymy „człowieka flagę” oraz „kobietę kota” czyli Łukasza Świrka i Aleksandrę Bednarz. Szeroką gamę artystów i sportowców uzupełnią młode akrobatki Daria Serwińska i Alicja Jaruk. Tegoroczna impreza powiązana będzie z Akcja Charytatywną pod nazwą „Budzimy Patryka Niekłania”, dwukrotnego uczestnika żorskiego festiwalu, który uległ wypadkowi samochodowemu podczas powrotu z finału ubiegłorocznej edycji Mam Talent. Zapraszamy już dziś tych którzy ponownie jak co roku czekają na to wyjątkowe wydarzenie ale i tych którzy po raz pierwszy zechcą podziwiać kunszt i piękno ludzkiego ciała w tych niecodziennych pokazach.

Info. MOSiR


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"