Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Niedługo pierwszy mecz

18.08.2009
Niedługo pierwszy mecz

Wczoraj, dzięki uprzejmości Biura Usług Geodezyjnych "Azymut",oraz zaangażowaniu Zarządu i Rady Dzielnicy, zostało ostatecznie wytyczone boisko do piłki nożnej w Kleszczowie.

Zakupiono już dwa komplety bramek (pełnowymiarowe i mniejsze treningowe), które w najbliższych dniach zostaną zamontowane. Zostanie także zawieszona siatka na piłkochwytach od strony torów kolejowych.

 

Według zapewnień prezydenta Sochy, kolejnym krokiem będzie dalsze ogrodzenie terenu, co jest nieodzowne do właściwej opieki na obiektem. Pierwszy oficjalny mecz planowany jest, w ramach FESTYNU RODZINNEGO "POŻEGNANIE LATA", który odbędzie się 5 września. Naprzeciw graczy z Kleszczowa mają stanąć samorządowcy. Do zorganizowania tego teamu zobowiązał się wiceprezydent, Wojciech Kałuża.

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy zarówno na mecz na nowym boisku, jak i na dalszą część FESTYNU RODZINNEGO, która odbędzie się przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Przewidziano liczne atrakcje, w tym loterię fantową, zamki dmuchane, trampoliny, gry, konkursy oraz zabawę taneczną. info: Rada Dzielnicy Kleszczów (ok)


Komentarze:
~mieszkaniec (2009-08-18 15:48:27)

Brawo, widać ze zmiany w Radzie dzielnicy wyszły na dobre.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"