Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Narkotyki i środki odurzające schowane w pluszakach

07.09.2022
Narkotyki i środki odurzające schowane w pluszakach

Żorscy policjanci zatrzymali 48-letnią mieszkankę Żor. Kobieta od kilku tygodni była obserwowana w związku z podejrzeniem handlu narkotykami. W jej mieszkaniu stróże prawa odnaleźli ponad 300 gramów substancji psychoaktywnych, tabletki MDMA oraz prawie 24 gramy marihuany. Narkotyki ukryto w pluszowych zabawkach. Kobiecie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek wcześnie rano policjanci weszli do kilku mieszkań na terenie miasta. Przeszukania to wynik działań, które kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową prowadzili od kilku tygodni. W jednym z lokali policjanci zastali kompletnie zaskoczoną widokiem mundurowych 48-letnią kobietę. W jej mieszkaniu policjanci odnaleźli ponad 300 gramów substancji psychoaktywnych, tabletki MDMA oraz prawie 24 gramy marihuany. W trakcie przeszukania zabezpieczyli również prawie 10 tysięcy złotych w gotówce. Większość narkotyków była już przygotowana do sprzedaży i ukryta w pluszowych zabawkach. Z kolei pieniądze znajdowały się w dziecięcych portfelach. Zabezpieczona została również elektroniczna waga służąca do porcjowania narkotyków, kruszarki do suszu oraz biżuteria.


Za posiadanie znacznej ilości narkotyków kobiecie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora została objęta policyjnym dozorem.

Źródło: KMP

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"