Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Nagrody nie tylko dla zwycięzców - Bieg Pawłowicki

22.08.2016

W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia, po raz drugi odbędzie się Bieg Pawłowicki. Najmłodsi zawodnicy wystartują w Biegu Dzieci i Młodzieży, starsi – w biegu na 5 km, a drużyny przedsiębiorców i samorządowców wystartują w sztafecie. Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody, pamiątkowe statuetki i dyplomy, ale szansę na powrót z zawodów z upominkiem mają wszyscy zawodnicy.

Po oficjalnym ogłoszeniu wyników odbędzie się losowanie nagród specjalnych ufundowanych przez sponsorów biegu. Wśród dzieci rozlosowany będzie tablet, sztafety otrzymają m.in. zestawy kawy, a uczestnicy biegu na 5 km – dwa bony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie Decathlon. Firmy z gminy Pawłowice i najbliższej okolicy na rzecz losowania przekazały upominki do rozlosowania wśród mieszkańców gminy – np. bony do poradni dietetycznej, usługę ozonowania i dezynfekcji klimatyzacji samochodowej, zaproszenia na mecze KS Jastrzębski Węgiel S.A., a dla kobiet – vouchery na masaże, peelingi ciała i wizyty w gabinecie kosmetycznym. Szczegółowy wykaz nagród wraz z regulaminem losowania znajduje się poniżej.

info. B.C.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"