Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Na zakazie i podwójnym gazie

18.06.2024
Na zakazie i podwójnym gazie

To już kolejny raz, kiedy odpowiedzialnością wykazali się mieszkańcy Żor. Kobieta, widząc mocno nietrzeźwego mężczyznę, który wsiada na jednoślad, zabrała mu kluczyki i szybko zadzwoniła pod numer alarmowy. 

W sobotnią noc, przed godziną 4:00 dyżurny Komendy Policji w Żorach otrzymał wezwanie od kobiety, która w okolicy jednego z barów na os. Pawlikowskiego zauważyła mężczyznę, który pomimo chwiejnego kroku wsiadł na motocykl i chciał odjechać z parkingu. Zgłaszająca zdążyła zabrać mężczyźnie kluczyki i powiadomić Policję.

Patrol szybko zjawił się na miejscu, a po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 40-latek już dwa lata wcześniej stracił uprawnienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości i posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Po przebadaniu kierującego na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że ma go prawie 3 promile. Pojazd 40-latka odholowany został na parking, a mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"