Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Na sportowo od 150 lat

10.06.2010

W tym roku obchodzimy 150-lecie sportu w Żorach. Z tej okazji miasto przygotowało szereg atrakcji dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku.

Szkoły i przedszkola będą brały udział w turniejach sportowych, biegach, spotkaniach ze znanymi sportowcami – medalistami olimpiady lub MŚ. Odbędą się również rajdy rowerowe i samochodowe, zawody strażackie, turnieje strzeleckie, turnieje siatkówki, mecze piłki nożnej i ręcznej, zawody na orientację w terenie, biegi uliczne. Nie zabraknie też takich atrakcji jak np. gala sportu, pokazy sportów indywidualnych, m.in. judo, karate, akrobatyka sportowa, a także bal sportu.

Jeśli do jesieni uda się zakończyć budowę pawilonu wystawienniczo-promocyjnego przy ul. Huloki, będzie można oglądać tam wystawę fotografii związanych ze sportem w naszym mieście. - Termin oddania pawilonu przedłużył się o kilka miesięcy, w związku z tym, że firma wykonująca prace zdecydowała się na dobudowanie podziemnej kondygnacji, która początkowo nie była brana pod uwagę w projekcie. Jeśli pogoda dopisze, do września budynek powinien być wykończony – tłumaczy prezydent Socha. - Bardzo bym chciał, żeby był gotowy na obchody 150-lecia sportu w mieście. ok, zdj. Krzysztof KozłowskiAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"