Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Na dwóch kołach i "podwójnym gazie"

13.03.2018
Na dwóch kołach i "podwójnym gazie"

Tylko w ciągu godziny policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego aż trzech pijanych rowerzystów. Wszyscy wpadli wczoraj pomiędzy 10.00 a 11.00 na ulicy Pszczyńskiej oraz Rybnickiej.

Pierwszy z rowerzystów wpadł w ręce policjantów tuż po godzinie 10.00, kiedy jechał ulicą Pszczyńską. 42-latek pochodzący z powiatu pszczyńskiego miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Niespełna godzinę później, w tym samym miejscu na policyjną kontrolę "natknął się" 58-letni mieszkaniec Żor. W jego przypadku alkomat wykazał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Największy wynik, bo aż przeszło 2,5 promila policjanci odnotowali u 49-letniego mieszkańca Żor. Ten z kolei w tym samym czasie został zatrzymany przez inny patrol, który rowerzystę napotkał przy ulicy Rybnickiej.

Munudrowi apelują o rozsądek na drodze i przypominają "Piłeś? Nie jedź!". info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"