Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

MUKS Sari Żory w grze. Ciężki sezon, ale dają radę

01.03.2017
MUKS Sari Żory w grze. Ciężki sezon, ale dają radę

Drużyna młodziczek młodszych zakończyła 4 etap rozgrywek. Po 4 turniejach zajmuje przedostatnie miejsce w grupie. Etap, w którym trapiły ją kontuzje, zmiany ustawienia lecz woli walki nie brakowało. Teraz ostatni etap, w którym dziewczęta będę zbierać cenne doświadczenie na przyszły sezon.

W sobotę, 25 lutego, odbył się kolejny etap turnieju Kinder +sport. Grupa Sari I ze SP 3 w Żorach w składzie: Szymon Biela, Sławek Nienierza, Maks Dębowski i Bartek Chromik zagrała 4 spotkania, z czego 3 zakończyły się sukcesem. Ponoć zawsze ciężka praca przynosi efekty. Tak też się stało. Bardzo wam dziękuję chłopaki. Było miło popatrzeć.

W niedzielę, 26 lutego, odbył się II turniej I etapu wojewódzkiego minisiatkówki dziewcząt w kategorii czwórek. Zaległe nagrody dla MVP we wcześniejszych turniejach odebrały Maja Żuk i Julia Urbanek. Dwa zespoły Sari (I i II) wygrały swoje grupy. A z zespołu III Sari specjalną nagrodę Fair Play otrzymała Magda Jamrozik. Gratulacje dla zawodniczek i trenerek!

Również w niedzielę chłopcy z klasy 6 z SP 3 zakończyli kolejny etap w rozgrywkach turnieju Kinder + Sport w kategorii czwórek chłopców. W rozegranym turnieju w Gliwicach, bilans: 2 wygrane (Orzesze, Pyskowice) oraz 2 przegrane (Gliwice, Rybnik), co dało nam awans do kolejnego etapu.

Zakończył się także drugi etap rozgrywek Kinder + sport, w którym z SP 15 w Żorach Mistrzostwa Sportowego zagrały trzy drużyny z klasy czwartej, w kategorii „dwójek” i trzy drużyny z klasy piątej, w kategorii „trójek”.
Po dwóch etapach, do dalszych rozgrywek zakwalifikowały się dwa zespoły „dwójek” w składzie:
Roksana Rudnicka, Zuzanna Kazanecka, Maja Smal  – SP15 MUKS Sari Żory III; Antonina Smolak, Julia Syrnicka, Daria Wróblewska – SP15 MUKS Sari Żory I; i jeden zespół „trójek” w składzie: Aleksandra Dominiak, Zuzanna Iwanek, Sara Raczyńska, Amelia Franczyk, Wiktoria Kaszuba - SP15 MUKS Sari Żory III.

Zuzanna Kazanecka została na ostatnim turnieju najlepszą zawodniczką i otrzymała koszulkę MVP.
Gratulujemy Zuzi i trzymamy kciuki za wszystkie dziewczynki!

Miasto Żory wspiera drużyny MUKS Sari Żory.

Info. wp


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"