Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

MUKS Sari Żory. Kolejny tydzień rozgrywek za nami

14.11.2017

W piątek 9 listopada, seniorki z IV ligi pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Waligórskiego, w ramach przygotowań do sezonu rozegrały pierwszy swój sparing z III-ligową drużyną UKS Jedynak Rybnik. Po wyrównanej walce, mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla Rybnika.

Rozpoczęły się rozgrywki sezonu 2017-2018 w minisiatkówce Kinder+Sport. 12 listopada grały zarówno dziewczęta jak i chłopcy z klas piątych i szóstych SP-3 i SP-15 (kategorie: „trójek” i „czwórek”).
Do pierwszego etapu tych rozgrywek, prowadzonego przez Śląski Związek Piłki Siatkowej, w kategorii „czwórek” (klas szóstych) zgłoszone zostały przez klub MUKS Sari Żory trzy zespoły – w ich składach grają uczennice klas szóstych sportowych z SP-15 i SP-3. Miło nam poinformować, że 12 listopada w Gliwicach, wszystkie nasze  drużyny łwygrały siedem meczy, przegrywając tylko jeden i pokonując drużyny m.in. z Jastrzębia, Świętochłowic, Gliwic czy Szczygłowic.  Do turnieju rewanżowego, który odbędzie się za dwa tygodnie zespoły Sari I  i Sari II przystąpią  z pierwszych miejsc w swoich grupach.

Z kolei, młodsze koleżanki z klasy piątej (kategoria „trójek"), swój pierwszy turniej rozegrały w Łaziskach Górnych. Nasz klub – ze zmiennym szczęściem – reprezentowało sześć zespołów. Rewanże – w niedzielę również w Łaziskach, na hali przy Ogrodowej 50. Serdecznie zapraszamy zmotoryzowanych kibiców.

Natomiast, chłopcy w kategorii „czwórek” (klasa szósta) zagrali następująco: Sari I wygrała jeden mecz, przedrwała dwa – po walce. Sari II przegrała trzy mecze, ale miała dwa tie-breaki.

Dobrze spisali się chłopcy z klasy piątej w kategorii „trójek". Zagrali turniej w Radlinie. Nasz klub reprezentowały trzy trójki z rezerwą. Pierwsza trójka – jeden wygrany, dwa przegrane, druga trójka ten sam wynik, trzecia trójka zagrała dwa mecze i oba przegrane. Żadna z drużyn nie odpada.

Info. Sari

Na zdj. Chłopcy z klasy V 1

Chłopcy z klasy VI 1

Klasa V, dziewczęta 3

Klasa VI, dziewczęta 3

Seniorki IV liga.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"