Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

MUKS Sari Żory: Kolejny tydzień pełen sukcesów za nami

04.04.2017
MUKS Sari Żory: Kolejny tydzień pełen sukcesów za nami

W niedzielę 2 kwietnia drużyna MUKS Sari Żory II rozgrywała turniej u siebie. W dwóch meczach pokonała drużyny z Jastrzębia i Michałkowic 2-1
Równolegle swój turniej  w tym dniu zagrała pierwsza drużyna młodziczek wygrywając oba swoje mecze z Jaworznem i Rybnikiem 2-0.

W niedzielę również grały dziewczyny z 6 klasy z SP 3 i zaliczyły bardzo ale to bardzo dobry turniej Kinder. Dwie ekipy - osiem wygranych setów, zero przegranych - dwa pierwsze miejsca i awans do ćwierćfinału Śląska - nagroda MVP dla Wiktorii Szubert za wyśmienite zagrywki w wygranym secie 15:1.
W dniach 25-26 marca drużyna dziewcząt klasy czwartej SP 15 startowała w II Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju. Nasz klub reprezentowały: Antonina Smolak, Julia Syrnicka i Zuzanna Kazanecka. Mimo, że był to dla dziewcząt pierwszy tej rangi turniej, to grały bardzo dobrze i w ostatecznej punktacji zajęły X miejsce na 21 startujących drużyn.

Niestety naszym seniorkom nie wyszedł mecz z Pszczyną, której uległy 1-3. Nasze zespoły grają z Miastem Żory.

info. Sari

Mł. II

IV kl., SP-15

VI kl., SP-3Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"