Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

MOSiR zaprasza na zawody strzeleckie

28.04.2021

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych (bez względu na wiek i płeć) na otwarte, bezpłatne zawody strzeleckie z okazji 230. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja”. Zawody Rozpoczną się o 11:00, 3 maja 2021 na leśnej strzelnicy Dębina w Żorach.

Wzorem lat poprzednich zawody dofinansowane przez Urząd Miasta Żory przeprowadzone zostaną przez Żorskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i i Rekreacji w Żorach, Stowarzyszenie Ratownicze ISKRA Żory oraz Miejskiego Żorskiego Koła Ligi Obrony Kraju. Zawodnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe (dzieci, młodzież i dorośli – w tym przypadku dodatkowo na płeć: kobiety i mężczyźni), w których po trzech najlepszych strzelców otrzyma nagrody rzeczowe ufundowane przez Żorski MOSiR i Urząd Miasta. Zawody zostaną przeprowadzone przy obostrzeniach i obowiązujących w reżimie sanitarnym związanym z COVID 19.

Info. MOSiR

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"