Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 30 listopada 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Konstantyna

MOSiR zaprasza do Biegu Biało-Czerwonego

09.11.2022

Już w najbliższy piątek po raz czwarty pobiegniemy w barwach biało-czerwonych w kolejnej edycji Żorskiego Biegu Biało-Czerwonego. W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich, „małych i dużych” biegaczy do aktywnego udziału w imprezie. 

Start biegu o godz.11.11 w Parku Cegielnia. Warto jednak jeszcze dziś przypomnieć Wam kilka najważniejszych informacji. Zapisy będą prowadzone w dniu biegu, w sekretariacie w godzinach od 8.30 do 10.45. Obowiązuje limit zawodników 300 osób. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pamiątkowy numer startowy, flagę oraz gadżet w postaci buffu w narodowych barwach. Osoby, które ukończą bieg będą uprawnione do wzięcia udziału w przygotowanym dla uczestników konkursie z nagrodami. Przypominamy, iż impreza ma charakter rekreacyjny a udział w biegu jest bezpłatny. Zachęcamy do udziały całe rodziny, mile widziane będą wśród uczestników akcenty i atrybuty biało czerwone. Bieg poprowadzi grupa żorskich sportowców ubranych w biało-czerwone dresy z orzełkiem na piersiach, którzy są członkami kadr narodowych w różnych dyscyplinach sportowych. Wśród nich pojawi się m.in. piłkarka ręczna Iga Barska, softballistka Martyna Jarzyna, biegacz długodystansowiec Andrzej Wereszczak oraz karateka Dariusz Kudyk. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Info. MOSiR ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"